Genel Manşet Ünlüler

Flash haber

Her gün kulağımıza One Directon üyeleriyle ilgili haberler geliyor. Konserlerden ayrılıklara, şarkılardan tasarımlara kadar yepyeni gelişmeler var. Üyeler ne yapıyormuş, bir bakalım!

Yazı İrem Naz Güvel

Harry Styles

İkonik şarkıcı Elvis Presley’in hayatını anlatan “Elvis” filmi ve şarkıcıya hayat veren Austin Butler’ın filmdeki performansı son zamanlarda çok konuşuluyor. Peki, Harry’nin Elvis rolü için seçmelere girdiğini biliyor muydun? Rolü kapmayı çok istese de, filmin yönetmeni Buz Luhrmann ona rolü vermedi. “Harry gerçekten yetenekli bir aktör. Bu rolü gerçekten çok istiyordu. Rolü ona vermedim çünkü Harry zaten Elvis gibi bir ikona dönüştü. Ancak onunla başka bir projede çalışmayı çok isterim” diye yönetmen, Harry’e neden rolü vermediğini anlatıyor. Umarız ileride bu ikiliden bir proje izleriz.

“Harry’s House” albümünü yayınlayan Harry’nin bir yandan da film projeleri devam ediyor. Merakla beklenen “My Policeman” filminden ilk kare geldi bile. Başrolde Harry, Emma Corrin ve David Dawson’ın yer aldığı filmi 21 Ekim’de izleyeceğiz. Merakla bekliyoruz!

 Louis Tomlinson

Louis, İstanbul’da! Şarkıcının 30 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta konser gerçekleştireceği açıklandığında, Türk hayranları bu haberi coşkuyla karşıladı. Erken dönem konser biletleri satışa çıktığında dakikalar içinde tükendi. Bu konser, hem Louis hem de One Direction hayranları için unutulmaz bir an oldu.

İstanbul konseri sonrasında Louis, İngiltere’de düzenleyeceği “Evden Uzakta” adlı festivali için çalışmalarını hızlandırdı. Şarkıcı, hayranlarının canlı müziğin keyfini çıkarmak ve para harcamak zorunda kalmaması için yaptığı bu etkinliğin ücretsiz olmasını istedi. “Son 12 aydır bu festival fikri üzerinde çalışıyorum ve şimdi hayata geçtiğini görmek beni çok heyecanlandırıyor. Hayranlarımla görüşmeyeli çok uzun zaman oldu. Bu yüzden tüm desteklerine teşekkür etmek için bu festivali yapmak istedim. İçimde gerçekten çok özel bir gece olacağına dair güzel bir his var. Hepimiz bunu hak ediyoruz” diye festivalle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Liam Payne

Logan Paul’un podcast programına katılan Liam eski grup arkadaşı Zayn hakkında, “Zayn’den hoşlanmaman için birçok neden var. Aynı zamanda her zaman onun yanında olacağımın da birçok nedeni var” şeklinde bir konuşması oldu. Bu sözleri yanlış anlaşılınca Liam, “Programda Zayn ile ilgili özel bir olaydan bahsettiler ve ben de cevapladım. Ancak röportajı tekrar dinlediğimde kendimi olabildiğince iyi ifade edemediğimi fark ettim. Zayn ile anlaşamadığımız noktalar var ama her zaman onun yanında olacağım. Çünkü aile olmak bunu gerektirir. Zayn benim kardeşim ve sonsuza kadar onun yanında olacağım” diye her şeyin yolunda olduğunu söyleyerek eleştirilere son noktayı koydu.

Aşk cephesinde de Liam’ın işleri biraz karışık. Şarkıcı, 2019’dan beri birlikte olduğu Maya Henry’den geçtiğimiz ay ayrıldı. Bu ayrılık haberinden kısa bir süre sonra şarkıcı, manken Aliana Mawla ile birlikte olduğunu doğruladı. Birçok kişi Liam ve Maya aşkının Aliana yüzünden bittiğini iddia etse de, Aliana bu haberleri onu suçlu göstermek için yapıldığını ve doğru olmadığını açıkladı. Şu sıralar medya Liam’ın üstüne çok fazla gidiyor. Umarız her şey kısa zaman içinde yoluna girer ve Liam rahat bir nefes alır.

Zayn Malik

Liam’ın sözlerinden sonra gözler Zayn’e döndü. Şarkıcı, bir süre sessiz kaldıktan sonra video ile Liam’a dolaylı olarak cevap verdi. Yayınladığı 8 saniyelik videoda Zayn, One Direction’ın hit şarkısı “You And I”da yüksek notaya çıktığı kısmı seslendirdi. Zayn gruptan ayrıldıktan sonra bu kısmı Liam seslendiriyordu ancak şarkıyı hiçbir zaman Zayn gibi yüksek notada söylemedi. Böylece Zayn’in bu şarkıyı söyleyerek Liam’a gönderme yaptığı düşünülüyor. Hayranlar, Zayn’in Liam’a cevap vermesinden çok, uzun bir aradan sonra ilk defa bir One Direction şarkısını seslendirmesini heyecanla karşıladı. Keşke bir araya gelip tekrar eski şarkılarını seslendirseler!

Bir süredir müzik çalışmalarından uzak olan Zayn, yönünü modaya çevirdi ve ilk markasını yarattı. Paynt By Zayn adlı koleksiyonuyla, moda sektörüne adım atan şarkıcı yaptığı tasarımlarla geçer not aldı.

Niall Horan

Niall’ın büyük bir golf tutkunu olduğunu bilmeyen yok. Şarkıcı şu sıralar, büyük bir golf turnuvasına hazırlanıyor. Bu turnuvaya katılan diğer ünlüler arasında Tiger Woods, Jamie Dornan ve Mark Wahlberg yer alıyor. Bakalım turnuvanın galibi kim olacak?

Niall merakla beklenen üçüncü albümü için hazırlıklarını sürdürüyor ve Instagram’da sürekli stüdyodan fotoğraflar paylaşarak hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Şarkıcı, “Albümün yapabileceğimin en iyisi olmasını istiyorum, bu yüzden daha çok çalışmalıyım. Bu albüm şimdiye kadarki en iyi işim olacak!” diye bizleri heyecanlandırıyor.

Yorum Yapın