Genel Manşet Ünlüler

Filmlerin “Styles”ı

Patlamış mısırını ve içeceğini kap! Çünkü bu yıl Harry Styles’ın film şölenine hazırlanıyoruz.

Yazı İrem Naz Güvel

Sırları öğreniyorlar

Harry Styles sinemayı çok sevdi ve biz de ona oyunculuğu çok yakıştırdık. Bu yıl birbiri ardına filmlerde kendisini izleyeceğiz. İlk olarak 1950’lerde geçen “Don’t Worry Darling” ile başlayalım. Film, ütopik bir toplulukta yaşayan bir çifti merkezine alıyor. Ancak zamanla bu harika görünen yerin çok derin sırları olduğunu keşfetmeye başlıyorlar. Harry ve Florence Pugh bu çifte hayat verecekler. Ayrıca film Olivia Wilde, Chris Pine, Dakota Johnson, Gemma Chan, KiKi Layne ve Nick Kroll’u da içeren oldukça dikkat çekici bir kadroya sahip. “Don’t Worry Darling” 23 Eylül’de vizyona girecek.

Övmelere doyamadı

Filmin oyuncularından Chris Pine, Harry’i öve öve bitiremedi: “Harry tanıdığım en profesyonel insanlardan biri. Daha kibar ve daha nazik olamazdı. Beni gerçekten hayrete düşürdü. Filmde harika bir kadro var. Hayat kısa, umarım gerçekten hoşlandığınız insanlarla güzel sanatlar yapma şansınız olur ve ben bu konuda gerçekten çok şanslıyım.”

Zafer dansı

Henüz resmi olarak açıklamasalar da, Harry ve filmin yönetmeni Olivia Wilde bir süredir beraberler. Harry’nin canlandırdığı rol ilk başta Shia LaBeouf’undu. Ancak sonra rol Harry’e gitti. Müzisyen rol teklifini kabul ettiğinde Oliva sevinçten dans ettiğini açıkladı: “Küçük bir zafer dansı yaptım çünkü Harry’nin modaya ve stile gerçekten değer verdiğini biliyorduk. Bu film de, inanılmaz derecede stil sahibi. Bu projeye bu kadar hevesli olduğu için ona gerçekten minnettarım.”

Lady Di ile oynayacak

Bu yıl Harry’i izleyeceğimiz diğer filmse LGBTQ+ temalı “My Policeman”. Filmde Harry’e “The Crown”da Lady Diana’yı canlandıran Emma Corrin ve David Dawson eşlik ediyor. Daha önce Lily James’in yer alacağı duyurulmuştu ancak rol Emma’ya verildi. Yayınlanan fotoğraflarda ikilinin oldukça uyumlu oldukları da görülüyor. Filmin çekimleri tamamlandı ancak kesin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Eros kalbimizden vurdu

Bilinen oyunculuk projelerinin yanı sıra, Harry geçen yıl sürpriz yaparak “Eternals” filminde çok kısa göründü. Filmin “after credits” denilen kısmında karşımıza çıkan sanatçı, Thanos’un kardeşi Eros’u oynuyor. Çizgi romanlarda Eros ‘un bir süre sonra Starfox adlı süper kahramana dönüştüğü biliniyor. Harry rolüyle ilgili olarak, “Filmin sadece en sonunda göründüm. Ama kim bir süper kahraman olmak isteyerek büyümedi ki! Harika bir deneyimdi ve yönetemen Chloé Zhao ile çalıştığım için çok minnettarım” dedi. Yönetmen Chloé de, “‘Dunkirk’ten beri Harry’i takip ettim, onun çok ilginç olduğunu düşündüm. Onunla tanıştıktan sonra, karakterin o olduğunu fark ettim. Eros ile benzer noktaları çok” diye, Harry’nin olası devam filmde görünebileceğine dair yeşil ışık yakıyor.

“Bambaşka biriyim”

Müzisyen kimliğine hayran olduğumuz Harry’nin oyunculuk alanında bu kadar başarılı olması gözlerimizi yaşartıyor. Sanatçı oyunculuk yapmakla ilgili olarak, “Kendime meydan okumayı ve farklı bir şeyler yapmayı seviyorum. Filmler de, kendimi en rahat hissettiğim yer. Müzikten geliyorum ama biraz fazla rahatlık alanımdayım. Ama filmlerde bambaşka biri oluyorum. Uzun zamandır oyuncu değilim. Çok şey öğrendiğimi ve hayatın öğrenmekten ibaret olduğunu hissediyorum” diyor. Harry’i bir süre daha ekranda göreceğimiz kesin.

Yorum Yapın