Ünlüler

Etkileyici reklamlar

alt

 altHayatımızın her alanında karşımıza çıkan reklamların, yaratıcı ve akılda kalıcı olanlarından nefis bir derleme yaptık, görmeden geçme!

 

 

 

 

 

Sevsek de sevmesek de reklamlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Artık sadece televizyonlarda markaların “tacizlerine” maruz kalmıyoruz. Panolarda, metroda, otobüs koltuklarında, cep telefonumuzda ve hatta bardak altlıklarımızda bile bir markanın ismini görmek kaçınılmaz. “Reklamın iyisi kötüsü yoktur” diyenlere inat, görmekten zevk alabileceğimiz, yaratıcı,etkileyici ve akılda kalıcı reklam kampanyalarından küçük bir derleme yaptık. Eh, madem reklamlardan kurtuluş yok, o halde bakmaya değerlerini bulalım bari de, gözümüz şenlensin, değil mi ya? 

 

altSanyo’nun sualtı fotoğraf makinesi Xacti Serisi için hazırlamış olduğu reklam.

 

 

 

 

 

altHayır bilemediniz, bu bir mp3çalar reklamı değil. Bu reklam nsw polis departmanı için hazırlanmış. Mesajı ise: Kulaklıkla müzik dinlerken arabalara dikkat edin! 

 

 

 

 

 

altEx animal-wwf’in hayvanların moda malzemesi için kullanılmalarını kınayan başarılı reklamı. 

 

 

 

 

 

altUniceff, “her çocuğun bir aileye ihtiyacı vardır” diyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt“Gerçekte neye ihtiyacımız var” isimli reklam, “Cordaid Mensen in Nood” adlı yardım örgütüne ait. Fazla söze gerek yok. Çanta 32 €, bir haftalık yemek 4 €.

Yorum Yapın