Genel Manşet Ünlüler

En büyük Potterhead’ler

Pek çok ünlü, “Harry Potter” serisinin büyük hayranı yani Potterhead olduklarını açıkladı. İşte, büyücü düellosu yapabileceğin o isimler.

Yazı İrem Naz Güvel

Timothée Chalamet

Geçtiğimiz yıl Timothée, “Dune” filminin çekimleri ve tanıtımlarından dolayı oldukça yoğundu. Zendaya ile film hakkında röportaj veren Timmy, gazetecilerin karşısına üstünde Slytherin kazağıyla çıktı. Böylece oyuncu hem Hogwarts evine hem de “Harry Potter”a olan bağlılığını kanıtladı.

Zendaya

Zendaya 22. yaş gününü “Harry Potter” stüdyosunda kutlayacak kadar seriye hayran. Üstelik her gün “Harry Potter” filmi izlediğini de itiraf etti: “Herkesin kendine ait bir meditasyon yöntemi var. Sadece oturarak beynimi boşaltmak çok zor. İnsanlar benim deli olduğumu söylüyorlar ama günde bir kez ‘Harry Potter’ izliyorum. Bu beni sakinleştiriyor. Çevremdekiler, ‘Aman Tanrım, yine mi Harry Potter?’ diyorlar, ben de onlara ‘İzlemek istemiyorsan evime gelme, çünkü başlayacak’ diye karşılık veriyorum.”

Liam Payne

Her Potterhead’in evinde seriye ait asa, figür ya da posterden en az biri bulunuyor. Ama içimizdeki en şanslı kişi Liam. Çünkü “Harry Potter ve Sırlar Odası”ndaki uçan arabanın bir kopyasına sahip. “Harry Potter’ın arabasını aldım ve bahçeme koydum” diyen Liam, gerçekten çok şanslı.

Louis Tomlinson

Bir keresinde Louis, “Harry Potter” tema parkında Niall Horan ile hayranlarını şaşırtmıştı. Üstünde Gryffindor cüppesiyle park içinde dolaşan şarkıcı, hayranlarıyla fotoğraf çektirmekten de geri kalmadı.

Dove Cameron

Çocukken Draco Malfoy’a aşık olduğunu söyleyen Dove, hala hangi Hogwarts binasına ait olduğunu bilemiyormuş: “Slytherin mi yoksa Gryffindor muyum diye bir ileri bir geri gidip geliyorum. Slytherin ile gitmem gerekiyor ve insanların bunun için benden nefret edeceklerini biliyorum. Vücudumda iki yılan dövmesi var.” Bizce o kesinlikle Slytherin!

Ariana Grande

Ari, öyle büyük bir Potterhead ki, köpeklerinin isimlerini “Harry Potter” karakterlerinden ilham olarak koydu: Snape ve Lily. Üstelik parmağında Hogwarts ekspresine giden platform “9 ¾” ve elinde de aydınlatma büyüsü olan “Lumos” dövmesi var.

Camila Cabello

Camila da, “Harry Potter” stüdyosunu gezen şanslı kişilerden. Bu gezi sırasında çektiği fotoğrafları sosyal medyasında yayınladı. Hogwarts cüppesi ve süpürgeyle poz verdiği fotoğrafı, “İlk Quidditch günüm için hazırım. Snape gerçekten sinir bozucu olmasına rağmen Gryffindor binasında güzel bir gündü” notuyla paylaştı.

Shawn Mendes

“Gerçekten çok seviyorum. Evde tüm büyüleri yazdığım koca bir kitabım var” diyen Shawn’a, seriyi neden bu kadar çok sevdiği sorulduğunda, kitapların büyüsüne kapıldığını söylüyor.

Yorum Yapın