Ünlüler

Emre Aydın’la rüya gibi bir gün!

alt

altŞanslı kızımız Aslı Burunç, sıkı bir hayranı olduğu Emre Aydın’la dergisinin kapağında yer almakla kalmadı; ona merak ettiği her şeyi sorma fırsatı da yakaladı. Bir kısmını şimdi okuyacağın bu röportajın devamı, Heygirl Dergisi’nin nisan sayısında! 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz

Bugüne kadar hayatında seni en çok mutlu eden şey neydi? Ailem sonunda yaptığım işte başarılı olduğumu gördü ve bundan çok memnun oldu. Gerçekleştiği anı net olarak hatırlamıyorum, ama bu beni çok mutlu etti. Müzik ailelerin tercih etmediği bir şey, haklılar da çünkü endişeleri var. Biz yıllarca mücadele halindeydik. Bir taraftan İstanbul’la uğraşırken, bir yandan da onlarla uğraşıyordum:) Şimdi mutlular ve benimle gurur duyuyorlar. Bunu görünce çok mutlu oldum. 

Şu an nerede ailen? Isparta’da mı? Hayır, Antalya’dalar. 

Kliplerinde hayranlarını oynatmayı düşünüyor musun?
Düşünüyorum, ama onu çok iyi organize etmek lazım. Benim öyle bir fikrim vardı fakat onu yaparsam kimsenin kızmaması, kimsenin küsmemesi lazım. O dengeyi kurabilirsek, güzel fikir. İleride bunu yapabiliriz.

Üzerinde taşımaktan hoşlandığın takı veya aksesuarların var mı?
Yok, sadece saçımı yapamadığım zaman şapka; gömleğimi ütüleyemediysem atkı, fular takıyorum:) Küpelerim vardı, onların da hepsini aldılar. Kulağımdan aldılar:)

Ütülerini kim yapıyor? 
Gitarcım yapıyor, o da yapamıyor aslında:) Önünü yapıyor, kollar kalıyor:) 

Gömleğini ütüleyecek bir kız arkadaşın yok mu? 
Yok:) 

Hoş, olsa da senin kız arkadaşların ütü yapmaz herhalde:) 
🙂 

Zamanı geri alma şansın olsa, hangi döneme dönerdin?
Paranın olmadığı zamanlara, insanların takas usulü yaşadığı dönemlere dönmek isterdim. Aslında öyle bir zaman makinem olsa, çok kurcalamazdım herhalde, gerek yok bence. Geleceğe gitmek istemezdim, ondan eminim. Geçmiş de çok cazip gelmedi şimdi bana. O işler tehlikeli bence:) Zaten zaman makinesi gelecekte icat edilmiş olsaydı, gelecekten insanlar şimdiki zamana gelmezler miydi? Gelmediklerine göre böyle bir makine icat edilmedi. Ya da çok iyi saklıyorlar:)

En sevdiğin renk nedir?
Siyah ve mor.

En son okuduğun kitap neydi?
Menajerime hediye ettiğim kitaptı. Önce kendim okudum, sonra ona hediye ettim, şimdi itiraf ediyorum:) İhsan Oktay Anar’ın ”Puslu Kıtalar Atlası”ydı.

En çok gitmek istediğin yer?
Dünyanın herhangi bir yerinde sakin bir yeri tercih ederim herhalde. Deniz kıyısı olabilir. Çok özel bir yer yok aklımda.

En sevdiğin sinema filmi hangisi? 
”Karpuz Kabuğu’ndan Gemiler Yapmak”

Televizyonda en sevdiğin program hangisi?
”Avrupa Yakası”nı denk gelirse seyrediyorum.

Seni bir bölüm konuk oyuncu olarak çağırsalar oynar mısın?
Ben o tip şeylere girmek istemiyorum. Yapamayacağım için girişmiyorum.

Belki yaparsın… ”Belki” ama ya yapamazsam, sonradan görüp ”Ne yaptım ben?” demek istemem. Konuk oyunculuk olabilir, ama oyunculuk zannetmiyorum. Bir şey olur da değişirsem, biraz ders alıp daha az madara olacağım bir duruma gelerek yaparım belki:)

Yorum Yapın