Ünlüler

Elimizde büyüdüler!

altHarry Potter serisiyle yıldızları  parlayan Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’ın dokuz yıllık serüvenlerine fotoğraflarla kısa bir göz atalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokuzar yaş büyüdüler; saç stilleri ve kıyafetleri daha gösterişli hale geldi ama bakışları ve gülüşleri hala aynı.Bundan dokuz yıl önce 40 bin aday arasından sıyrılmayı başararak seride rol kapan ve toplam 45 milyon dolarlık bir servete sahip olan Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, serinin altıncı filmi olan “Harry Potter And The Half-Blood Prince”in tanıtımında gazetecilere birlikte poz verdiler. Warner Bros’tan yapılan açıklamaya göre benzer seremoniler yaşanmaya devam edecek; çünkü üçlü serinin 2010 Kasım’ında ve 2011 yazında gösterime girecek yedinci ve sekizinci filmleri için de biraraya gelecek.

Serinin beşinci filmi olan “Harry Potter and The Order of the Phoenix”in de yönetmenliğini yapan David Yates’in gündeminde de yetişkinliğe adım atan yıldızlar varmış. Yates konuyla ilgili olarak, “Oyuncu kadromuz beraberce büyüyor, hormonları havada uçuşmaya başladı ve çocukluktan ergenliğe geçiş yaşıyorlar” demiş.  

Harry Potter serisi, reklam kampanyaları ve dergi kapaklarıyla, şöhretini paraya çevirmekte belki de Harry Potter’ı canlandıran Daniel Radcliffe’ten bile daha başarılı olan Watson, oyunculuğun yanı sıra öğrenim hayatına da devam edecek. Amerika’daki Columbia Universitesi’ne kayıt yaptıran genç yıldız, okulunu ve sinemayı beraber yürüteceğini, ancak serinin sekizinci filminden sonra kariyerine başka projelerde devam edeceğini belirtmiş.

Fotoğraflar diğer sayfalarda..

Yorum Yapın