Genel Manşet Ünlüler

Dove’un listesi

Playlist’ini Dove Cameron’ın favori şarkılarıyla güncelle!

“John Wayne” – Lady Gaga

Pek bilinmeyen bu Lady Gaga şarkısı, Dove’un en sevdikleri arasında: “Bana göre Lady Gaga’nın en iyi şarkısı. Karaokede sürekli bu şarkıyı söylüyorum.”

“Our Last Summer” – Mamma Mia

“Our Last Summer” ABBA’nın şarkısı olsa da, Dove şarkının “Mamma Mia” filminde oyuncuların seslendirdiği versiyonunu tercih ettiğini şu şekilde açıklıyor: “Oyuncuların söylediği şarkı kulağa oldukça sevimli geliyor. Şarkıyı bu kadar doğal yapan şey bana göre profesyonellikten uzak sesleri…”

“Moonlight Serenade” – Glenn Miller

Enstrümantal olan bu şarkı Dove’un Jazz’a duyduğu aşkı kabartıyor. Her dinlediğinde “eridiğini” söyleyen başarılı yıldız, şarkıyı ilk kez “Doctor Who”nun bir bölümünde duymuş. Melodinin onda derin duygular yaşatması Dove’un çok hoşuna gidiyormuş.

“We Belong” – Dove Cameron

Listeye bir Dove şarkısı ekleyelim. Dove’un seslendirdiği “We Belong”, yetenekli yıldızın en sevdiği şarkısı. Şarkının özgüven aşıladığını söyleyen Dove, “Bu şarkıyla her şeyi yapabileceğinizi hissetmenizi istiyorum” diye ekliyor.

“Midnight City” – M83

“Bu şarkı benim ve en yakın arkadaşımın favori dans parçası. Lisedeyken sürekli bu şarkıyı dinler ve camdan başımızı çıkarıp bağırarak bu şarkıyı söylerdik” diye şarkıyla olan anısını anlatıyor.

“Bel Air” – Lana Del Rey

Evet, Dove da senin gibi büyük bir Lana Del Rey hayranı. Üstelik şarkıcının dahi olduğunu da düşünüyor. Ne zaman playlist’inde bu şarkıya denk gelirse, mutlaka baştan sona dinliyor: “Sanırım şarkının başındaki piyanonun etkisinden, şarkı bana nefes alıyormuşum hissi veriyor. Lana’nın tüm şarkılarında nostaljik bir büyü var ve sözleri de oldukça hisli.”

“Hymn for the Weekend” – Coldplay

“Gelmiş geçmiş en sevdiğim şarkı. Sözlerinde kutsal bir şey var. Özellikle, ‘Ben çok susamışken / Biz ahenk içerisindeyiz’ sözleri başka bir boyut” diye şarkıya övgüler yağdıran güzel yıldız, Coldplay’i “Zamansız bir grup” olarak tanımlıyor.

“Back to Black” – Amy Winehouse

Dove’un “En sevdiğim şarkıcı” dediği Amy Winehouse da, listede yer alıyor. Özellikle “Back to Black” onda farklı hisler yaşatıyor: “Şarkı her şeye uyuyor. Sadece ayrılıktan bahsetmiyor, yaşadığımız sıkıntılardan, olağan şeylere kadar her şeye hitap ediyor.”

Yorum Yapın