Manşet Ünlüler

“Disney kızı değilim”

O bizim için hala Luna Valente olsa da, Karol Sevilla bir Disney oyuncusundan fazlası olduğunu göstermek için çalışıyor. Genç yıldız hem kişisel hem de profesyonel anlamda büyümeye devam ediyor.

 

Kuralları yıkıyor

“Soy Luna”da hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapan Karol Sevilla, şu sıralar şarkıcılık alanında ilerlemeyi tercih ediyor. Geçen yıl çıktığı turne onun için büyük bir macera olmuş. Tüm dünyanın onu Luna olarak tanımasının bir mucize olduğunu ancak Karol Sevilla olarak yoluna devam etmenin paha biçilemez olduğunu ifade ediyor. “Kendimi olduğum gibi göstermek istiyorum. Tekrar turneye çıkmak ve yeni şeyler getirmek istiyorum.
İnsanlar artık beni bir karakter olarak değil, olduğum kişi olarak bakıyor” diye gelişimden bahsediyor. Başarılı yıldızın bundan sonraki amacı, sahneye çıkıp kuralları yıkmak ve “Soy Luna”da yapamadığı engelleri kırmak.

 

“Hepimiz eşitiz”

Karol’un kuralları yıkması beraberinde bazı sorumlulukları da getiriyor. Bazen gerçek kişiliği bu şekilde açığa çıkmak tehlikeli bir durum yaratabilir. Başta Karol da bu konuda endişelenmiş. Ancak sahnede hayranlarıyla iletişim kurduğunda tüm korkuları yok olmuş.

“Biz eşitiz. Kendimi buna adadığımdan beri olduğumdan daha alçakgönüllü olmaya başladım. Ailem her zaman bana şunu söylüyor: ‘Ayaklarını yere bas. Seni bugünlere getiren insanlara ve hayata karşı her zaman minnettar ol.’ Artık aynı Disney kızı değilim ve benim de büyümek istediğim zaman geliyor” diye başka yönlerini göstermek istediğini belirtiyor.

 

Olgun roller istiyor

Başarılı yıldız kendini şeffaf bir şekilde gösterdiğinden dolayı şarkıcılığa kaysa da, oyunculuğa “hayır” demiyor. Artık 15 yaşındaki karakterleri canlandırmak yerine, daha olgun karakterleri değerlendirmek istiyor. Şu sıralar ona iki büyük rol teklifi gelmiş ancak Karol henüz bunun için doğru zaman olmadığını düşünerek teklifleri reddetmiş.

 

Eleştirilen imaj

Sosyal medyada bir yandan sevimli bir yandan da seksi pozlar vermesi çok eleştirildiğini şu şekilde anlatıyor, “Sosyal medyaya kendinizi iyi, mutlu ve güzel hissettiğiniz için fotoğraf yüklersiniz. Ancak eleştiriler her zaman olacaktır. Neden daha seksi olduğuma dair yorumlar geliyor. Ama büyüyorum ve yeni şeyler deneyimlemeye hazırım.” Biz seni her şekilde seviyoruz Karol:)

 

Gençler için söylüyor

Yeni şarkılarının da müjdesini veren Karol, şarkıların daha önce söylediklerinden tamamen farklı ve geçmişinden izler taşıyacağını belirtiyor. Özel hayatına dair bu kadar detay paylaşması hakkında, “Neyi saklayıp neyi saklamayacağınızı bilmek size bağlı. Ama tüm gençlerin hayatın bu aşamalarından geçtiğini hissediyorum. Çok sağlıklı şarkılar gelecek. Şimdilerde moda olan müzik tarzlarından bahsetmiyorum. Artık gençlere şarkı söyleyen kimse yok ve ben orayı fethetmek istiyorum.”

 

Şöhret yalnızlaştırdı mı?

Şöhretin yalnızlaştırdığı söylense de Karol bunu reddediyor. Yolda yürürken hayranları tarafından tanınmasının hoşuna gittiğini söylüyor. Ayrıca evde ailesiyle vakit geçirmeye çok değer veriyor. Ailesinin ve arkadaşlarının onun her şeyi olduğunu ve asla yalnız hissetmediğini belirtiyor.

 

“Arkadaş canlısı değilim”  

Karol tam bir çalışkan arı. Arkadaşları dışarıda buluşurken, o işine odaklanıp daha neler yapabileceğini düşünüyor. Sürekli sahnede olmak istediğini açıklayan Karol, arkadaş canlısı olmadığını itiraf ediyor. “Kendimi kolay kolay insanlara açamam. Çünkü insanların bana iyi hisler için mi yoksa sadece ilgi için mi yaklaştığını bilemiyorum” diyerek aslında şöhretin olumsuz yönünü gösteriyor.

Yorum Yapın