Ünlüler

David ve Victoria Beckham 10. yıllarına girdiler!

alt10 yıldır mutlu bir evlilik yaşayan David ve Victoria çifti, yıldönümlerini başbaşa yatta kutladılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın en gözde çiftlerinden biri olan David ve Victoria Beckham, evliliklerinin 10. yıldönümünü  lüks yatlarında tatil yaparak kutladılar. Çocuklarınından ayrı olarak çıktıkları kısa tatil süresince birlikte iyi vakit geçirdikleri gözlemlenen çift, 10 yılık beraberliklerinde hiç ayrılık yaşamadılar. Tatil sırasında kaldıkları özel bir adada birbirlerine poz verip aile albümlerine yeni fotoğraflar eklemeyi de ihmal etmemişler.
Victoria 35, Backham da 34 yaşında olmalarına rağmen vücutları 20’lik çıtırlar gibi. Fakat Victoria’nın vücudunda sevmediği birçok yeri varmış. Mesela karnının üstünde çok kırışıklığı olduğunu düşünüyor ve bu durumu kafasına çok takıyormuş. (Daha neler artık!)
alt

Bu arada küçük bir ek bilgi; David ve Victoria, 4 yaşındaki oğulları Cruz’un ismini yakın arkadaşları Tom Cruise’dan esinlenerek koymuşlar. David konu ile ilgili olarak; “Tom ile ilk tanıştığımızda Victoria bana dönerek Cruise’un mükemmel bir isim olduğunu söyledi. Fakat o sırada İspanya’da yaşıyorduk ve Cruise’un telafuzu farklı olduğu için aynı şekilde söylenen Cruz ismini seçtik.” demiş.
David ve Victoria’nın birbirlerine poz verdikleri fotoğraflar diğer sayfada..

Yorum Yapın