Ünlüler

David Carradine’e son veda

altTarantino’nun Kill Bill serisi ile kariyerinde zirve yapan aktör David Carradine’nin cenazesine pek çok Hollywood starı da katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David Carradine’nin kısa bir süre önce Bangkok’da bir otel odasında ölü bulunmasının ardından, Carradine’e hoşçakal demek üzere başta ailesi, rol arkadaşları ve Hollywood starları olmak üzere yüzlerce kişi, geçtiğimiz hafta aktörün Los Angeles’daki cenaze törenine katıldı.
İki saatten uzun süren ve sadece davetlilerin kabul edildiği törende Carradine’in kardeşi Keith de bizzat davetlilerin başsağlığı dileklerini kabul etti. Törene, Carradine’in ünlü Kill Bill serisinden rol arkadaşları Michael Madsen ve Lucy Liu’nun yanı sıra, sinema dünyasından Jane Seymour, Tom Selleck, Frances Fisher, Daryl Hannah, Edward James Olmos ve James Cromwell gibi isimler katıldı. 

Beşinci karısı Annie Bierman’la 2004’de evlenen Carradine, 70’lerin ünlü dizisi “Kung Fu” ile dünyaca üne ulaşmış; kült yapım “Death Race 2000” ve Ingmar Bergman imzalı “Serpent’s Egg” gibi filmlerde rol aldıktan sonra gerileyen kariyeri “Kill Bill” serisi ile tekrar tavan yapmıştı. 
4 Haziranda Bangkok’da bir otel odasında asılı halde bulunan ve intihar ettiği tahmin edilen Carradine’in ölümüyle ilgili araştırmalar halen devam ediyor. 
Cenaze töreninden fotoğraflar diğer sayfalarda.

Yorum Yapın