Cruz babasının izinde!

1303 views Yorum yap
alt

altDünyaca ünlü  ebeveynlere sahip olan Cruz, Beckham ailesinin yeni yıldızı olma yolunda ilerliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sergilediği break-dance figürleri ve kendine has giyim tarzıyla bütün dünyayı şaşkına çeviren dört yaşındaki Cruz, şimdilerde, babası David Beckham’ın da özellikle 2002 yılında sürekli kullandığı ve tüm dünyada yayılmasını sağladığı Mohikan tarzı şık saç kesimiyle gündeme geldi.
alt
Babası David Beckham’ın birkaç aylık bir aradan sonra yeniden formasını giymeye başladığı LA Galaxy’nin maçını izlemeye giden küçük Cruz, babasına yapılan protestoları oldukça soğukkanlı  bir şekilde karşılarken, kızarmış tavuk parçacıklarını ve patatesleri midesine indirmeye devam etmiş. Hollywood’un en ünlü isimlerinden birinin ismini taşıyan Cruz, yıldız olmaya daha bu yaşta hazır gözüküyor. 
alt
Ünlü futbolcu David Beckham, oğullarına isim koyma süreçlerini şöyle özetlemiş: “Tom Cruise’yle tanıştıktan sonra oğluma onun ismini vermeye karar verdim. ‘Cruise’ mükemmel bir isim diye düşündüm; İspanya’da yaşadığımız için İspanyolca versiyonu olan Cruz’da karar kıldık.”
Beckham’ların oğluna ismini veren süper star Tom Cruise ise futbol delisi kızı Isabella ile LA Galaxy maçlarını izlemeye gelip David Beckham’a destek veriyormuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Muhteşem!

Londra’daki “Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1” galasına katılan Emma Watson; muhteşem görünüyor.                     

Devamı   1154