Christian Bale’in et davası!

1805 views Yorum yap
alt

altSon Terminatör Christian Bale “et”e susamış!

 

 

 

 

 

 

 

Oyunculuk kariyerinin doruklarında olan yakılıklı (hem de çok!) aktör Christian Bale, vejeteryanlığını sürdürebilmek için bir hayli çaba sarfediyormuş, Zira zaman zaman et yiyip yememe konusunda büyük ikilemlerde kalıyormuş. Yedi yaşında vejeteryan olan Bale, tuhaf bir sinema salonu deneyimi kafasını et yeme konusunda karıştırana dek, neredeyse yirmi yıl ağzına et koymamış.
Bale, GQ Dergisi’ne şu açıklamaları yapmış: “97 yılıydı, Toronto’daydım ve tek başıma ‘Hayat Güzeldir’ adlı filmi izlemeye gitmiştim. Film bittiğinde ise et yemek için daha önce hiç hissetmediğim şekilde inanılmaz bir istek duyuyordum. Buna karşı koymak çok zordu. Birkaç restorant dolaştım ve en büyük, en kanlı bifteği bulduğumda buna hayır diyemedim.” Bu anısını unutamadığını söyleyen Christian Bale, o akşam yaklaşık yirmi yıl aradan sonra ilk kez et tattığını da sözlerine eklemiş.
Christian Bale’in başrolününü oynadığı ve heyecanla beklediğimiz “Terminator Salvation” Haziran’da vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

The Best of Göksel

Pop müzik dünyasına getirdiği alternatif lezzetle müzikseverlerin kalbinde her zaman özel bir yere sahip olmayı başaran Göksel, kendine özgü yorumu, besteleri, şarkı sözleri ve duruşu ile profesyonel müzik yaşamına başladığı ilk günden beri ilgi

Devamı   815