Christian Bale sıkı rejimde!

1411 views Yorum yap
alt

altHer girdiği rolden alnının akıyla çıkan yakışıklı oyuncu Christian Bale, Batman için yaptığı mükemmel kaslarına yeni filmi için veda ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batman serisinden sonra Terminator: Salvation adlı filmde de başrolü kapan ünlü oyuncu Christian Bale, yeni filmi “The Fighter” için bir kez daha kilo vermeye çalışıyormuş. 2004 yılı yapımı “The Machinist”teki rolü için yaklaşık 35 kilo veren, hemen ertesi yıl çevirdiği ‘Dark Knight’ içinse 45 kilo alan ve bol bol kas yapan Bale, uyuşturucu bağımlısı bir boksörü canlandıracağı yeni filmi için tekrar sıkı bir rejime girmiş.

Görüntüsü tamamiyle değişen oyuncu, bu kilo değişimleriyle ilgili olarak, “The Machinist”ten sonra verdiğim kiloları geri almakta çok zorlandım. Batman için kaslara bürünmem gerekiyordu ve ilk gün tek bir şınav bile çekemedim, hiç gücüm kalmamıştı ve eski halime kavuşmam pek kolay olmadı” demiş. 
Yönetmenliğini David O. Russell’ın yapacağı ‘The Fighter’ adlı filmde Christian Bale’e Mark Wahlberg ve Amy Adams eşlik edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Fondöten zararlı mı?

  Merhaba, cildimle ilgili herhangi bir sorunum, yok ama bazı günler kötü gözüktüğü için fondöten sürüyorum. Yüzümde en az iki saat kalıyor. Haftada üç gün kullanıyorum. Bunun cildime bir zararı olur mu? 

Devamı   2094