Manşet Ünlüler

Çekilin yoldan, Vahşi Batı’dan geliyorlar!

“Neden ‘Walker: Independence’ dizisini izlemelisin?” sorusunun cevabını veriyoruz!

Yazı İrem Naz Güvel

 

Çünkü Katherine McNamara oynuyor

“Walker: Independence”ın başrolünde Katherine McNamara yer alıyor. Kate’i “Shadowhunters” ve “Arrow”dan sonra bir projede görmek bizi epey heyecanlandırdı. Oyuncu, bu diziyle ilgili deneyimini şu şekilde anlatıyor: “’Shadowhunters’ çok güçlü bir ekipti. ‘Arrow’da da çok benzer bir deneyim yaşadım. ‘Walker Independence’a gelince, oyuncu kadrosundan yaratıcılarımıza ve ekibimize kadar koca bir aile olduk. Her gün sete gitmek çok keyifli! Herkesin kendini güvende ve rahat hissetmesini, ilgilenilmesini sağlamak için üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum. Kameranın önünde ve arkasında tam olarak sahip olduğumuz şey bu.”

Çünkü spin-off

“Walker: Independence” sana bir yerden tanıdık geliyor olabilir çünkü dizi aslında “Walker” adlı dizinin spin-off’u. 2021’in başında yayın hayatına başlayan “Walker”, son dönemin en çok izlenen dizilerinden biri. Dizinin şu an üçüncü sezonu devam ediyor. Yapımcılar böylesine iyi giden bir dizinin kardeş dizisini çekmenin iyi bir fikir olacağını düşünmüşler. Haksız da sayılmazlar.

Çünkü konusu çok iyi

Dizi, “Walker”daki olayların öncesini anlatan bir başlangıç hikayesi. 1800’lerin sonlarında geçen “Walker: Independence” Batı’ya yolculukları sırasında kocası gözlerinin önünde öldürülen varlıklı bir Boston’lu olan Abby Walker ile sevimli bir haydut Hoyt Rawlins’ın hikayesini anlatıyor.

Çünkü Jared Padalecki yer alabilir

“Supernatural”ın Sam’i Jared Padalecki, dizinin bitmesinin hemen ardından “Walker”da oynamaya başladı. Dizide Cordell Walker’ı canlandıran oyuncunun “Walker: Independence”da kısa da olsa rol alması bekleniyor. Ana dizide Hoyt Rawlins’i canlandıran Matt Burr, “Independence”ın başrolünde yer alıyor. Jared, Matt’in spin-off’ta yer almasını içerlemiş ve “’Walker Independence’ın ben olmadan ekranda yayınlanmasına izin vermiyorum” sözleriyle dizide yer alabileceğini ima etmiş. Yeni bölümlerde gözümüz Jared’ı arayacak.

Çünkü Western türünde

“Independence”, Western severlerin yeni favorisi. Piyasadaki dizilere göz attığımızda Western türünde çekilen diziler yok denecek kadar az. Dizinin ilk üç bölümü Western’de aşina olduğumuz geniş ovalar, at gezintileri ve tabii ki tozlu çöl havasını bol bol görüyoruz. İşleyiş olarak da fazla zaman kaybetmeden hemen hikayeyi anlatmaya başlıyor. Bu yüzden “Walker Independence”ın türün severleri için büyük bir hazine! Western türünü sevmeyenler üzülmesin, onlar da diziyi izlerken çok keyif alacaklar.

 

Yorum Yapın