Manşet Ünlüler

Büyülü dostluklar

Aradan yıllar geçse de “Harry Potter” setinde başlayan arkadaşlıklar hala devam ediyor. Sevimli büyücülerin dostluklarını fotoğraflarla kanıtlıyoruz

Yazı İrem Naz Güvel

1.

Bu fotoğraf geçen yıl yayınlandığında herkes nasıl çıldırmıştı hatırlıyor musun? Fotoğrafta kimler yok ki, Draco, Hermione, Luna, Ginny ve Neville. Filmde bir arada görmeye hiç alışmadığımız bir kadro. Normalde ise gördüğün gibi işler tam tersi. Onları ne zaman bir arada görsek mutluluktan havalara uçuyoruz.

 

2.

İki ezeli düşman Harry ve Draco barış imzalamış görünüyor:) Filmde birbirlerinden hiç haz etmeyen bu ikili, gerçek hayatta çok yakınlar. Tom Felton, bir keresinde Daniel Radcliffe ile tuvalette asa düellosu yaptıklarını anlatmıştı. Oyuncuların dediğine göre daha bir sürü böyle anıları varmış.

 

3.

Gryffindor ve Slytherinliler aynı karede. Biz de görünce şaşırdık:) Anlaşılan iki binanın öğrencileri aralarındaki uyuşmazlığı mola esnasında sonlandırıyor. Tom, “Harry Potter” hayranlarını sevindirmeyi her seferinde başarıyor. Çünkü film setinde çekilmiş kamera arkası görüntülerini sık sık Instagram’da paylaşarak, ne kadar birbirlerine yakın olduklarını görmemizi sağlıyor.

 

 

4.

Rupert Grint’in tişörtünün üstünde “Tom Felton’ı seviyorum” yazıyor. Hiç hoşlanmadığı Draco’yu sevdiğini ilan ettiği tişörtü niye giymiş şaşırdık. Aman Harry görmesin:) Şaka bir yana Rupert’ın Tom’a karşı böyle bir jest yapması çok hoş.

 

5.

Laklak Luna’mız Evanna Lynch, serinin yaratıcısı J.K. Rowling ve Emma Watson, bir Cadılar Bayramı etkinliğinde kostümleriyle poz veriyor. Kendileri de birer cadı olan bu üçlünün kostümleri de oldukça renkli. En çok hangisininkini beğendin?

 

6.

Emma, serinin ilk iki filmi esnasında Tom’dan hoşlandığını ve onun yanında sürekli yüzünün kızardığını itiraf etmişti. Son yıllarda sevgili oldukları iddia edilse de, ikili çok yakın arkadaş. Ancak onların birlikte olmasını isteyen büyük bir çoğunluk var:)

 

7.

Crabbe, Goyle ve Draco etraftaysa orada kesin bir şeyler ters gidiyordur. Hogwarts’ın en “sinir bozucu” üçlüsünün set dışında da iyi anlaştıkları hiç şaşırtıcı değil.

 

8.

Fotoğraftakileri tanıyabildin mi? Weasley ikizleri Fred ve George yani James ve Oliver Phelps, Bonnie Wright ve Evanna bir etkinlik sonrası ağızları kulaklarında kameraya poz veriyor.

 

9.

İşte asla ama asla birbirinden kopamayan üçlü. Seride Harry, Hermione ve Ron’un arkadaşlığı ne kadar kuvvetliyse, Daniel, Emma ve Rupert’ın dostluğu da öyle. “Harry Potter” çekimleri başladığından bu güne kadar aralarından su sızmıyor. Emma, sadece Daniel ve Ron’un değil, tüm “Harry Potter” ekibinin olduğu bir grup konuşmaları olduğu ve sürekli olarak oradan birbirleriyle iletişimi sağladıklarını söylüyor.

 

10.

“Harry Potter” evreninde dostluklar sıkı olsa da, hiç aşk olmadı mı dersin? Şimdi bahsedeceğimiz iki aşk seni biraz şaşırtabilir. Ginny’e hayat veren Bonnie, son filmde Dumbledore’un en büyük düşmanı Grindelwald’un gençliğine hayat veren Jamie Campbell Bower ile film setinde tanışmış ve ilk görüşte aşık olmuştu. Hatta ikili bu birlikteliklerini evlilik yoluna çevirip nişanlandı. Ancak 2 yılın ardından ayrıldılar. Diğer çift ise Luna ve James Potter’ın gençliğini canlandıran Robbie Jarvis. Doğru duydun James Potter ve Luna Lovegood gerçek hayatta sevgiliydi. Ancak onlar da bir süre sonra dost olarak ayrılmaya karar verdi.

Yorum Yapın