Ünlüler

Bu yaz izlemen gereken filmler

Yaz tatilinde eğlence, aşk ve macera vaat eden filmler seni bekliyor:) 

 

İbiza

Yönetmen: Alex Richanbach

Oyuncular: Gillian Jacobs, Richard Madden, Vanessa Bayer ve Phoebe Robinson

Harper, bir iş gezisi için patronu tarafından Barselona’ya gönderilir. Başta gitmeyi düşünmez ama yakın arkadaşları onu ikna eder. Onları da yanına alan Harper sakin bir iş gezisi düşlerken, bir gece gittikleri gece klübünde DJ’e aşık olur. Ancak DJ, ertesi gün İbiza’ya uçar. Harper’ın katılması gereken büyük toplantıya 24 saat kalmasına rağmen, o aşkının peşinden gitmeye karar verir.

 

The Darkest Minds

Yönetmen: Jennifer Yuh Nelson

Oyuncular: Harris Dickinson, Amandla Stenberg ve Patrick Gibson

Alexandra Bracken’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmde, dünyadaki çocukların hayatı bir veba salgını nedeniyle tehlikededir. Çocukların sadece yüzde 2’si hayatta kalmayı başarmış ve bir takım gizli güçlere sahip olmuştur. Bu güçler renklerle eşleştirilerek, gruplara ayrılır. Zihin kontrol edebilen Ruby, turuncu gruptadır. Thurmond’a gönderilirken oradan kaçmayı başarır ve daha büyük sorunların içine düşer.

 

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Yönetmen: Genndy Tartakovsky

Seslendirenler: Adam Sandler, Selena Gomez ve Kathryn Hahn

Mavis, Dracula’ya sürpriz yaparak tüm aile ve arkadaşlarını bir araya topladığı bir gemi yolculuğu ayarlar. Böylece Dracula, o hep istediği tatili yapabilecektir. Keyfi yerine gelen ve tatilin tadını çıkaran ünlü vampir, geminin kaptanına atmayan kalbini kaptırır. Ama bilmediği şey, onun ezeli düşmanı Van Helsing’in torunu olduğudur.

 

Patronlara Tuzak

Yönetmen: Claire Scanlon

Oyuncular: Zoey Deutch, Glen Powell ve Lucy Liu

New York’un yoğun temposunda çalışan Harper ve Charlie, kendi patronlarından şikayetçidir. Gece gündüz patronları ne derse yerine getiren asistanlar, çözümü bu zorlu ikiliyi sevgili yapmakta bulur. Bunun için özel ortam oluşturmak için kolları sıvarlar ve nihayet işkolik patronları birbirine aşık olur. Ancak bu süre içinde Harper ve Charlie de yakınlaşır.

 

Ali’s Wedding

Yönetmen: Jeffrey Walker

Oyuncular: Osamah Sami, Don Hany ve Helana Sawires

Ali, Müslüman bir din adamının büyük şeyler umut ettiği yakışıklı oğludur. Herkes ondan doktor olmasını bekler ama o sınavı bile geçememiştir. Ailesine yalan söyleyerek durumu kurtarmaya çalışır. Bunun yanında, ailesinin onayladığı bir kızla nişanlansa da Dianne ile birlikte olmak ister. Hayalleri ve ailesi arasında kalan Ali, işleri yüzüne bulaştırmadan düzeltmeye çalışır.

 

Durumunu Güncelle

Yönetmen: Scott Speer

Oyuncular: Ross Lynch ve Olivia Holt

Yeni bir şehre taşınan Kyle, okulda her yeni öğrencinin yaşadığı sorunlara göğüs germek zorunda kalır. Bir gün okulun popüler çocukları tarafından zorbalığa uğrayan Kyle’ın telefonu çok ciddi hasar görür. Telefonunu tamire götürdüğü kişi, kendisinin geliştirdiği “U-niverse (Evren)” adlı uygulamayı ona gösterir. Bu uygulamaya isteklerini yazdığında anında gerçekleşiyor. Kyle, böylece hayallerine kavuşmuş olsa da zaman içinde hoşlandığı kız Dani’yi ve yakın arkadaşını geride bırakır.

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

Yönetmen: Ol Parker

Oyuncular: Lily James, Amanda Seyfried ve Meryl Streep

ABBA’nın popüler şarkılarının yer aldığı müzikal “Mamma Mia!”, devam filmi “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” ile geri dönüyor. Sophie bebek beklemektedir ve bu durum onu annesi Donna’ya daha da yaklaştırır. Böylece annesini yakından tanımak ve ondan güç almak için sevgilileriyle nasıl tanıştığına dair geçmişe gider.

 

The Kissing Booth

Yönetmen: Vince Marcello

Oyuncular: Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi

Elle ve Lee’nin dostlukları diğer herkesten farklıdır. Aynı gün doğmuşlar, aynı yerde büyümüşler, aynı okulda okumuşlar kısacası her anları birlikte yaşıyorlar. Yalnız bu yakın arkadaşların uymaları gereken bazı kurallar var. Bunlardan biri de Lee’nin yakışıklı kardeşi Noah’a, Elle yan gözle bile bakamaz. Ancak sorun şu ki, Elle gizliden gizliye Noah’a karşı duygular besler. Ve okulun Bahar Karnavalı’ndaki “Öpüşme Kabini”nde bu ikili dudaklarını birbirine kenetler. Bu süreçten sonra Elle ya kalbini dinleyecek ya da en yakın arkadaşına ihanet edecek.

Yorum Yapın