Bu hale geldi!

1715 views Yorum yap

The O.C adlı diziyi mutlaka bilirsin; onun güzel yıldızı Mischa Barton’u da! Peki güzel yıldızın bu hale gelme nedenini biliyor musun?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

The O.C adlı dizide Marissa Cooper karakterini canlandıran Mischa Barton, dillere destan bir güzel(di)! Peki ne oldu da bu şekilde tanınmaz hale geldi dersin? Kemikleri sayılacak kadar zayıfken olan yıldız, geçen günlerde katıldığı bir davette herkesi hayrete düşürdü. Çünkü inanılmaz derecede şişmanlamıştı! Görenlerin tanımakta zorlandıkları güzel oyuncu, şişkinliğinin sebebini ise yeni çektirdiği 20’lik dişine bağlıyor. Üstüne üstlük bir de vücudunun bu haliyle barışık olduğunu ve bunu değiştiremeyeceğini de söylüyor. Eee ne diyelim, umarız bir an önce kendisindeki bu değişimin olumsuz olduğunun farkına varır ve eski haline dönmek için çaba gösterir!

 

Mischa Barton duvar kağıtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Mor ve Ötesi ile sohbet ötesi:)

Geçtiğimiz ay Koç Fest ekibinin peşine takıldık, soluğu Samsun’da aldık. Gezi ve festival notlarımız Heygirl’ün Haziran 2009 sayısında seni bekliyor. Festivalde sahne alan Mor ve Ötesi grubunun iki yakışıklısı Harun ve Burak ile yaptığınız

Devamı   3065