Bloom artık sadece Miranda’nın korsanı!

759 views Yorum yap
alt

altOrlando Bloom Karayip Korsanları’nda oynamak yerine Miranda Kerr ile evlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orlando Bloom bir sonraki Karayip Korsanları filminde rol almayacakmış. 32 yaşındaki aktör, ‘Will Turner’ karakterini canlandırdığı serinin, yakında çekilmeye başlanacak dördüncü filminde oynama şansını, kız arkadaşı Miranda Kerr’e daha fazla vakit ayırabilmek için geri çevirmiş.
Birbirlerine daha fazla vakit ayırmaya karar veren çift, Malibu’da birlikte kalacakları güzel bir ev arıyorlarmış. Beraber çok mutlu görünen Bloom ve Kerr, söylentilere göre evlilik planları yapmaya bile başlamışlar.
alt
Bloom’un kendisine yaptığı iki evlenme teklifini geri çeviren Kerr, bu yaz tekrar teklifte bulunmaya hazırlanan yakışıklı oyuncuya bu kez ‘evet’ diyecekmiş.
New of the World’e konu hakkında açıklama yapan bir kaynak ise, “Orlando seriyi çok seviyor ama canlandırdığı karakterin tüm hayatı haline geldiğini ve artık çekilme zamanının geldiğini düşünüyor. Tek istediği şey Miranda’ya yakın olmak. Yapımcılar da gelecek filmlerde Johnny Depp’in oynadığı “Jack Sparrow” karaterine ağırlık vermek istediklerinden dolayı bu durumdan çok şikayetçi değiller” demiş.

Miranda da yalnız bırakılacak gibi değil hani 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir