Manşet Ünlüler

Bir takım takıntılar

Marvel yıldızları ve kız arkadaşı Zendaya’nın yanında kısa boylu görünmekten hiç çekinmese de Tom Holland, eskiden bu durumun onu çok etkilediğini itiraf ediyor.

 

Boy problemi

1.73 boyundaki Tom Holland, birçok oyuncudan daha kısa boylu olduğu için zaman zaman kendini kötü hissetti. İlk başlarda oyuncu, bu durumu çok kafaya takmış. Çünkü kariyerinin başında herkesin gözünde “mükemmel” olmak gibi bir takıntısı oluşmuş. “En büyük hatalarımdan biri, herkesi sürekli memnun etmeye çalışmak. İnsanların benden hoşlanmaması fikrinden nefret ediyorum. O yüzden, kendimi sürekli iyi göstermek için elimden gelen her şeyi yaptım” diye Tom, bu takıntısının onu nasıl etkilediğini paylaşıyor.

Kırmızı halı taktiği

Tom oyunculuğa adım attığı ilk zamanlarda, etrafındakiler onun diğer oyunculardan kısa olduğunu yüzüne vurmaya başlamış ve o da bu durumu değiştirmeye karar vermiş. “Kırmızı halıda yanımdakilerden daha uzun görünmek için fotoğrafçılara yakın durmaya özen gösteriyordum” diye taktiğini paylaşan Tom, aynı zamanda ayakkabısının içine boyunu uzun göstermesi için taban eklediğini de itiraf ediyor.

Zendaya’nın desteği

Oyuncunun boy takıntısı neredeyse onu ele geçirmek üzereyken, “Örümcek Adam” filminde Zendaya ile çalışma fırsatı buldu. Zendaya, ondan beş santim daha uzun olmasına rağmen aralarındaki boy farkından hiç de rahatsız değil. Çünkü Zendaya’nın annesi de babasından uzun. Başarılı oyuncu, “Dürüst olmak gerekirse, boy farkının asla üstünde düşünülmesi gereken önemli bir şey olarak görmedim çünkü benzer bir durum ailemde de var. Bu yüzden insanların boy farkına fazla takıldığını bilmiyordum” diye Tom’a boy farkının utanılacak bir şey olmadığını gösteriyor.

“Nasıl öpüşüyorlar?”

Yine de Tom’un boyu hakkında duyduğu yorumlar onu rahatsız etmeye başlamış. Oyuncu, “İnsanlar, ‘Zendaya ile nasıl öpüşüyorsunuz? Çok zor olmalı’ diye sorular soruyor. Bu aptalca bir varsayım” dedi. İki oyuncu arasındaki boy farkı, “Örümcek Adam” serisini izlemeyi daha da heyecanlı hale getirdi. Tom, “Süper kahramanı canlandırıyorum ve havalı görünmem gerekiyor. Ama bazı sahnelerde asıl süper kahraman Zendaya gibi görünüyor” diye gülerek aralarındaki boy farkına gönderme yapıyor. Bu ikiliyi farklılıklara takılmadan çok seviyoruz!

Yorum Yapın