Manşet Ünlüler

Bir söylenti duyduk…

The Umbrella Academy’nin 5 numarası genç oyuncu Aidan Gallagher hakkında şok edici iddialar ortaya atıldı. Bakalım duyduğumuz bu söylentiler gerçeği yansıtıyor mu?

İddialar ortaya atıldı

Aidan Gallagher dönemin en başarılı genç oyuncularından. Özellikle Netflix’in popüler dizisi “The Umbrella Academy”de canlandırdığı Five rolüyle yeteneğin yaşla sınırlı olmayacağını kanıtlıyor. İleride ondan büyük projeler bekliyoruz. Ancak Aidan’ın bu parlak geleceğine bir takım iddialar gölge düşürmeye başladı. YouTuber Float Grandpa Float yayınladığı bir videoda, şahit olduğu ve başkalarından duydukları kadarıyla Aidan’ın tam bir “pislik” olduğuna dair bilgiler paylaştı. Tabii Aidan’ın da cevabı gecikmedi.

Söylenti 1: “Depresyon hakkında konuşmayın!”

Videoda “kanıt” olarak gösterilen şeylerden biri, oyuncunun sosyal medyada akıl sağlığı hakkında konuşanlara saygısız bir şekilde konuşmayı bırakmalarını söylemesiydi. YouTuber oyuncunun, “Dürüst olmak gerekirse, eğer depresyondaysanız, lütfen buraya gelip tüm grubu alaşağı edip, sizi daha derine batırma riskini göze almayın. Bunu istemiyorum. Bu bir çevrimiçi terapi grubu değil. Burada 13 yaşındaki kızlar var. Bu yüzden depresyonla ilgili yardım almak için gelmeniz gereken yer burası değil” notunu yazdığını iddia etti.

Aidan’nın cevabı: Akıl sağlığı konusundaki tutumu sorulduğunda Aidan, Birleşmiş Milletler Büyükelçisi olduğunu ve gençlere sürekli yön vermeye çalıştığını vurguladı. Onun paylaştığı söylenen o postların, büyük PR şirketlerinin onu itibarsızlaştırarak, takipçilerini ona karşı kışkırtmaya çalıştıklarını söyledi.

 

Söylenti 2: “Et yiyenler kötüdür”

Video Aidan’ın “et yiyenler şeytandır” dediği ve hayvanlardan nefret ettiğine dair kanıtlar gösteriliyor. Ancak işin ilginç tarafı, Aidan’ın attığı söylenen bu tweetler video dışında hiçbir yerde bulunamıyor.

Aidan’ın cevabı: Bu tamamen sahte bir iddia. Aidan böyle bir nefret söyleminde bulunmadığı açıkça ortada. Vegan olan oyuncu zaman zaman takipçilerini daha az et yemeye teşvik ediyor ancak hiçbirinde nefret sözcüklerini kullanmıyor.

 

Söylenti 3: “Kız arkadaşına kötü davranıyor”

Aidan’ın “The Umbrella Academy”nin galasında dizide Alison’ın gençliğini canlandıran Eden Cupid’i rahatsız ettiği ve onun uygunsuz bir şekilde flört ettiği söylentiler arasında.

Aidan’ın cevabı: Aidan, “Eden’a rahatsız edici yorumlar yapmadım. Onunla çıkıyordum. O benim etkinlikteki kavalyemdi. Canlı yayınlarında da onunla flörtleştim. Bu onunda hoşuna gitti. Kimseyle isteği olmadan yakınlaşmaya çalışmam. Belki de bir nedenden ötürü erkeklerin kızlarla flört etmesini sevmiyorsunuz?” diye son noktayı koydu.

 

Söylenti 4: “Millie Bobby Brown olayı”

Spider Man, Fantastik Dörtlü ve X-Men gibi çizgi romanların unutulmaz yazarı Stan Lee’nin ölümünün ardından oyuncu Millie Bobby Brown, onu anmak için çizerle olan bir fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğrafın altına ise Aidan “Babam onun menajeriydi” yorumunu yaptı.

 

Aidan’ın cevabı: Yaşanılanların yine sahte olduğunu söyleyen Aidan, bu tarz olayların her ünlünün başına geldiğini, tanındıkça daha da kötüleştiğini ve kötü niyetli kişilerin onu incitmek ve ne kadar ileri gideceğini görmek için sahte dedikodular başlatmaktan zevk aldıklarını söyledi.

 

“Söylentilere inanmayın!”

Aidan etrafındaki tüm bu söylentilere son vermek adına uzun bir not paylaştı. Tüm söylenenlere karşı çıktı ve insanlara hakkında konuşulanların doğru olmadığını bir kez daha yineledi. “Son zamanlarda hiç söylemediğim şeyleri söylediğimle ilgili birçok dedikodu duyuyorum. İnsanlar, asla söylemediğim şeyleri ‘alıntı yapıyor’. Sahte ekran görüntülerini alıyor ve benim inanılmaz vahşi şeyler söylediğimi iddia ediyorlar” diyen oyuncu, paylaşılan bu sahte ekran görüntülerine inanılmaması gerektiğini yazdı. Ayrıca feminist olduğu için eleştiri aldığını söyleyen oyuncu, “’Erkekler feminist’ olamaz diyen bir ton nefret aldım. Ama şimdi kadınlara karşı olduğuma dair söylentiler dolaşıyor. Bu çok çılgınca. Saygın haber kaynaklarında gerçek alıntılar bulabileceğiniz yüzlerce röportajım var. Benim paylaştığımı görmediğimiz gönderilere inanmayın” diye de bir başka sıkıntısını dile getirdi. Umarız oyuncu hakkında yayılan bu söylentiler kısa zamanda son bulur.

2 Comments

  • Neden insanlar daha önce tanımadıkları insanlarla ilgili kötü düşünceler söyleyip onun yapmadığı kötü şeyleri yaptı gibi gösterirki

Yorum Yapın