Genel Manşet Ünlüler

Bir imza lütfen!

Birçok ünlü “hayranları” tarafından kovalanıyor veya kişisel alanları ihlal ediliyor. Maalesef bu durum gün geçtikçe artıyor. Bu olayın en son mağduru ise Dua Lipa.

Dua Lipa

Geçtiğimiz ay Dua Lipa’nın başına talihsiz bir olay geldi. Şarkıcının bir kampanya çekimi için Meksika’da olduğunu öğrenen hayranlar, onu yakında görebilmek için bulunduğu yere gitti. Ancak Dua mekandan çıkarken bir anda etrafını büyük bir kalabalık kapladı ve hareketlerini kısıtladı. Daha da kötüsü iki hayran hızla şarkıcının yanına koşarak, onun panik yaşamasına yol açtı. Dua bu yaşananlar sonunda oldukça sarsılmış görünüyordu. Olayın ardından Meksikalı hayranlar Dua’ya özürlerini sosyal medya üstünden iletti.

Millie Bobby Brown

“Stranger Things” yıldızı Millie Bobby Brown’un başına gelenler oldukça korkutucu. Bir uçak yolculuğu esnasında Millie uykuya dalmış. Gözünü açtığında ise bir “hayranının” yanı başında durup ona baktığını görmüş. O sırada bölümde kimse yokmuş ve Millie ne yapacağını bilmeden olduğu yerde kalmış. Neyse ki sonrasında gerekli müdahaleler yapılmış.

Selena Gomez

2015’teki Paris Moda Haftası’ndaki bir defile çıkışında Selena Gomez, onunla tanışmak isteyen hayranları ve fotoğrafını çekmeye çalışan magazincilerin arasında sıkışıp kaldı. Korumalar, kalabalığın içinden yürümesine yardımcı oldu. Ancak Selena sakin ve toplanmış görünse de, bu olaydan sonra kesinlikle gözle görülür bir şekilde etkilendi.

Kendall Jenner

O seneki Paris Moda Haftası’nda hayranlarının saldırısına maruz kalan sadece Selena değildi. Etkinlik boyunca podyumda yürüyen Kendall Jenner, yakın arkadaşı Gigi Hadid ile rahatlamak için yürüyüşe çıktıklarında, bir hayranı onu gördü ve sarılıp öpmeye çalıştı. Güvenlik oldukça hızlı müdahale etti ve fanı yakalamayı başardı. Kendall bir süre bu olayı atlatamadı.

Shawn Mendes

2014 yılında Austin Mahone’nin konserinin açılışını yapan Shawn Mendes, konser bitiminde hayranlarına imza vermek için bir araya geldi. Ancak sonucu hiç beklediği gibi olmadı. Shawn kapıda görününce bir grup, barikatı geçerek şarkıcıya doğru koşmaya başladı. Bu, şarkıcının hayranları tarafından kovalandığı tek olay değil. Bir kere de spor çıkışında hayranları onu rahatsız etmiş ve peşinden koşmuşlardı.

Yorum Yapın