Manşet Ünlüler

Bir ayrılığın anatomisi

İlişkilerinin ilk gününden beri gündemden düşmeyen Harry Styles ve Olivia Wilde’ın aşkı sonlandı. Bu ayrılık da ilişkileri gibi çok konuşulacak!

Yazı İrem Naz Güvel

 

Sette başlayan aşk

Son iki yıldır sürekli konuştuğumuz çift, Harry Styles ve Olivia Wilde’dan başkası değil. Bu iki ismi birbirine çok yakıştıran olduğu gibi aşkına inanmayanlar da vardı. Ancak çift olumlu olumsuzsuz tüm yorumlara kulaklarını tıkayarak ilişkilerine devam etti, ta ki geçen aya kadar. Harry ve Olivia’nın yaklaşık iki yıl çıktıktan sonra aşklarına ara verdiği bildirildi. Ayrılığın detaylarına geçmeden önce ilişkilerini kısaca bir gözden geçirelim. İkili 2020’nin sonlarında “Don’t Worry Darling”in setinde birbirlerine aşık oldular. Olivia filmin yönetmenliğini yaparken, Harry de filmde Jack karakterini canlandırdı. Çift, ilk olarak şarkıcının menajeri Jeff Azoff’un düğününde el ele tutuşurken görüldüler. Böylece ilişkileri ortaya çıktı ve ikisi en çok konuşulan çift oldular.

 

İlişkide kara bulutlar

İkili mutlu mesut pozlar verirken ilişkilerinin perde arkasında birçok olay yaşandı. Öncelikle herkesin bildiği gibi “Don’t Worry Darling”in setinde yaşananlar gündemi epey meşgul etti. Olivia’nın sevgilisi Harry’e, diğer oyunculardan daha fazla ödeme yaptığı ve bunun sette tartışma yarattığı iddia edildi. Bu söylentiler kısa süre içinde yalanlandı. Olivia’nın başını ağrıtan diğer bir olay ise, oyuncunun eski nişanlısı ve iki çocuğunun babası olan Jason Sudeikis’i Harry için terk ettiği söylenmesiydi. Olivia, Jason ile ilişkisinin Harry ile çıkmaya başlamadan aylar önce sona erdiğini söyleyerek iddiaları reddetti. Bu olaydan bir süre sonra da Olivia ve Jason, çocuklarının nerede ikamet edecekleri konusunda bir velayet savaşına girdiler. Jason çocuklarının New York’ta yaşamalarını isterken, Olivia da Los Angeles’ta kalmalarını tercih edeceğini belirtmişti. Bu iş nereye varacak bilemesek de Olivia ve Jason cephesinde işler şu an durgun görünüyor.

 

Son zamanlar

“Don’t Wory Darling”in PR çalışması bitince Harry ve Olivia ilişkilerini daha rahat yaşamaya başladı. Olivia, Harry’i turnesinde hiç yalnız bırakmadı. Zaman zaman çocuklarını da şarkıcının konserine getirdi. Tam ilişkilerini doya doya yaşarlarken ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Çiftin dostça ayrıldıkları ve aralarında bir problem olmadığı söylendi. İkiliye yakın bir kaynak, ikisinin çok farklı düşünceleri olduğunu, ilişki boyunca iniş çıkışlar yaşadıklarını, medyanın ilişkileri üzerlerindeki baskısı onları zorladığını ve ilişkilerini zedelediğini açıkladı.

 

Ayrılık sonrası

Her ne kadar dostça ayrıldıkları söylense de Olivia’nın bu ayrılık sonrasında zorlandığı ve aşk acısı çektiği konuşuluyor. İkilinin bazı sorunları olduğu ve Olivia’nın bunların üstesinden geleceklerini düşündüğü ancak hayal kırıklığına uğradığı söylendi. Harry, özel hayatını gözlerden uzak tutmayı tercih ettiğini, “İş dışında hayatımdan hiç bahsetmedim ve bunun bana olumlu bir şekilde fayda sağladığını gördüm” sözleriyle açıklamıştı. Bu yüzden Olivia ayrılığının ardından Harry’den bir açıklama beklememeliyiz.

 

Yorum Yapın