Genel Manşet Ünlüler

Billie’nin tonları

Yakın zamanda sarı saçlarıyla karşımıza çıkıp, ağızımıza açıkta bırakan Billie Eilish’in bugüne kadarki saç evrelerini inceledik.

Doğal sarışın

Billie Eilish’ın doğal saç rengi sarı. Ünlü olmadan önce saçına hiç dokunmadı ve doğal görünümünü korudu. Bu doğal saç rengiyle oldukça sevimli duruyor.

Platin dönemi

Hayatımıza hızlı bir giriş yapınca saç renginde de değişimler başladı. İlk olarak platin beyaz tonlarında saçını boyadı. İlerleyen zamanda metalik bir renk kullanmaya başladı.

Grinin 50 tonu

Hatırlıyor musun, bir dönem gri saçlar modaydı. Bu tarzın öncü isimlerinden biri de Billie’ydi. Platinden griye boyadığı saçlarıyla birçok kişinin saçını griye boyamasına ilham oldu. Arada gri saçlarının diplerini siyaha boyayarak kendi imzasını taşıyacak stilin fitilini ateşledi.

Mavi en sıcak renk

Saçlarını maviye boyamasıyla “Mavi saçlı Billie” dönemi başladı. Şarkıcı mavinin birçok tonunu saçlarına uyguladı. Ancak ilginç olan şu, Billie’nin en az sevdiği renk mavi. O bile neden bu rengi uyguladığını bilmiyormuş:)

Yosun yeşili

Bir süreliğine kullandığı yeşil saçları gelecekteki radikal değişimin habercisiydi. Bu rengi ona çok yakıştırdığımızı eklemeliyiz. Gözleriyle olan uyuma baksana!

Asil siyah

Siyah saç Billie’yi bambaşka birine dönüştürüyor. Bu görünümüyle şarkıcı daha gizemli ve cool duruyor.

Neon yeşil

İşte Billie’nin imza saçı. Bu ikonik görünümü yıllar sonra da hatırlayacağız. Siyah saçının diplerini neon yeşili yaparak kimsenin yapmayı cesaret edemediğini yapıyor. Sanki doğal saç rengi yeşilmiş gibi bir hava katması Billie’nin ne kadar yaratıcı olduğunu gösteriyor.

Ağartılmış sarı

Billie yakında yeni müzikle geri dönecek. Bu geri dönüşümünü tarzına da yansıtan şarkıcı, ikonik yeşil saçına veda etti. Kendisi bile bu değişimi “Bir dönemin sonu” olarak duyurdu. Yeni ağartılmış sarı saçları ve kakülleriyle karşımıza çıkan Billie, yine tarzıyla ortalığı salladı.

Bonus

“Xanny” kahvesi

“Xanny” klibi için Billie kahverengi bir peruk takmıştı. Billie’yi artık kahverengi görmedik demeyiz:)

Yorum Yapın