Manşet Ünlüler

Bil bakalım ben neydim?

Onlar şimdi dünyayı sallıyor. Peki, ünlü olmadan önce hangi işlerle uğraşıyorlardı, merak ediyor musun?

Taylor Swift

Peygamberdevesi kovucu

Taylor’ın ünlü olmadan önce yaptı iş herkesi çok şaşırttı. Bir Noel ağacı çiftliğinde büyüyen Taylor, etrafındakilere yardım etmekten hoşlanırmış. Ancak ona göre çok fazla iş olmadığından ona peygamberdevelerini kovma görevini vermişler. Ağaçlardaki peygamberdevesi yumurtalarını bir sopa yardımıyla düşürüyormuş. Ancak bir gün bu görevini aksatmış ve olanlar olmuş; “Bir kez kontrol etmeyi unuttum ve evlerin her tarafını yumurtalar sardı. Yüzbinlerce vardı. Daha sonra küçük çocukları oldu. Onları öldüremezdim çünkü bu kötü bir Noel olurdu.”

Harry Styles

Pastane çırağı

Harry’nin çocukluğundan beri müziğe karşı düşkünlüğü var. Hayallerini gerçekleştirmek için X Factor yarışmasına katıldı. Ancak bir yandan da hayatını geçindirmek zorundaydı. Yarışma devam ederken bir pastanede harçlığını çıkarıyordu. Patronu da onu desteklemek için pastanenin her tarafına Harry’nin posterlerini yapıştırmış. Harry hala bu yeri sık sık ziyaret ediyor.

Margot Robbie

Sandviç ustası

Harley Quinn olarak dövüş konusunda usta olan Margot’ın yetenekli olduğu bir özelliği daha var; Sandviç yapmak. Önemli bir sandviç firmasında uzun bir süre çalışmış. “Sanırım bunda gerçekten iyiydim. Malzemeleri eşit bir şekilde yayar ve her şeyi doğru miktarda koyardım” diye bu konuda oldukça başarılı olduğunu anlatıyor.

Nicki Minaj

Garson

Nicki başarılı bir rapçi olmadan önce bir gıda zincirinde garsonluk yapıyordu. Ancak bir gün restorana gelen bir çift, Nicki’nin kalemini çalmış. Buna izin verdiği için de başarılı rapçi işinden olmuş. “Belki müşteri hizmetleri benim için en iyi iş değildi” diyen Nicki şu an ona en çok yakışan işi yapıyor.

Beyonce

Yer temizleyicisi

Şu an müzik sektörünün zirvesinde duran Beyonce, çok kolay bir şekilde kraliçe olmadı. Başarılı sanatçı kuaförde yerleri süpürerek çalışmaya başlamış. 6 ile 9 yaşları arasında annesinin kuaför dükkanında çalışan sanatçı; “Güzel bir sohbet isteyen kadınlar için kendi başıma şarkı söyler ve küçük şovlar düzenlerdim” diye o günden beri insanları nasıl eğlendirdiğini anlatıyor.

Zayn

Boksör

Zayn’in 15 ve 17 yaşları arasında boksör olarak ek iş yaptığını biliyor muydun? Anlaşılan muhteşem fiziğini bu çalışmaya borçlu. Ayrıca müzik hayatına başlamadan önce Zayn, İngilizce öğretmeni olarak kariyer yapmayı planlamış. Onu öğretmenin olarak hayal edebiliyor musun?

Cardi B

Kasiyer

Yaptığı şarkılarla gündemden düşmeyen Cardi, ünlü olmadan önce bir markette tam zamanlı kasiyer olarak çalıştı. Ne yazık ki, iş arkadaşına büyük bir indirim yaptığı için kovulmuş.

Yorum Yapın