Manşet Ünlüler

“Better” böcek

Zayn ve Gigi Hadid’in bebek müjdesinden sonra, şarkıcı bir sürpriz daha yaptı ve gelecek albümüne dair büyük ipuçları barındıran yeni şarkısı “Better”ı yayınladı.

 

Zigi bebek doğdu

Geçtiğimiz günlerde ilk çocuklarını kucağına alan Zayn Malik ve Gigi Hadid çifti şu an mutluluktan havalarda uçuyor. Açıkçası biz de bu haberi heyecanla bekliyorduk:) Zayn kızı doğduğundaki sevincini, “Şu anda nasıl hissettiğimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız. Bu küçücük insana duyduğum aşk, anlayışımın ötesinde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona benim demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için şükrediyorum” sözleriyle anlattı. Bu bebeğin çifte şans getireceğine dair hislerimiz kuvvetli:)

 

Gigi ilham oldu

Bebeklerinin doğmasından kısa bir süre sonra Zayn, müzik piyasasına da hızlı bir dönüş yaptı. “Better” adını taşıyan yeni şarkısı, aşka karşı bakış açısına ve Gigi ile olan ilişkisine ilişkine dair en samimi izleri barındırıyor. Sözler, bir dargın bir barışık devam eden ilişkiye bir şans daha verilmesini anlatıyor. Zayn ve Gigi’nin inişli çıkışlı ilişkisi dört yıldan fazla bir süredir devam ediyor. Çift son olarak 2019’un başında ayrıldı ve yıl sonunda da tekrar bir araya geldi. “Söylemeye çalıştığım şeyi bir kez daha duy. Aynı şekilde hissetmeyeceğinizi biliyorum. Ama seni seviyorum. Sana söylüyorum, seni seviyorum” sözleriyle Gigi’ye karşı sarsılmaz hislerinden bahsediyor. Şarkıda dikkat çekici bir R&B rotası izleyen Zayn, kalp kırıklığından sonra hissedilen duyguları, “Bırak gitsin ki kalbin kırılmasın” ve “Nefret etmeyi neden bekliyorsunuz? Aşkı kurtarabilir miyiz?” sözleriyle anlatılıyor.

 

Stalkerlar giremez

Şarkının sözleriyle doğru orantıda seyreden klipte de karamsar bir hava hakim. Klipte Zayn ayrılık sonrası toparlanmaya çalışırken, bir takım insanlar onu gözetliyor. Gözetleyen bu kişiler sürekli o ve Gigi’yi göz hapsine alan stalkerları ve magazincileri temsil ediyor. Neyse ki ilişkilerini dış etkenlerden korumayı başarıp bugünlere geldiler:)

 

Şarkılar kişiselleşiyor

“Better” ile yeni albümünü müjdeleyen Zayn, albüme dair ipuçlarını da paylaştı. Bugüne kadar en kişisel projesi olduğunu söylediği gelecek albümü hakkında, “Üçüncü albümümde tam bir yaratıcılık sunacağım. Bugüne kadar her zaman istediğim müziği yapıyorum” dedi. Kızının doğumundan sonra Zayn’ın şarkılarının gün geçtikçe daha çok olgunlaşacağı kuşkusuz.

 

 

Yorum Yapın