Erkek Gözüyle - Kolpa Genel Ünlüler

Aşk kırıntılarını serpiyor

One Direction’ın en sessiz ve en utangaç üyesi Niall Horan’ın kalbini kazanmak oldukça kolay. Müzisyen kalbine giden yolla ilgili ipuçları paylaştı. Bize de bu aşk kırıntılarını takip etmek düşüyor:)

 Sakin kal

Niall Horan yumuşak başlı biri ve birlikte olduğu kişinin de, onun gibi sakin ve ayakları yere basan biri olmasını istiyor. “Ağırbaşlı ve ‘Bana bak, çok havalıyım’ gibi olmayan kişilerden çok hoşlanıyorum. Bana benzeyen birini görünce kalbim hızlanmaya başlıyor” diye hoşlandığı kişinin özelliklerinden bahsediyor.

Arkadaş ol

Şarkıcı, en iyi ilişkilerin arkadaşlıkla başladığına inanıyor: “Seni normal bir insan olarak gören birini bulmalısın. Ben de tam olarak buyum: Arkadaş olarak görebileceğim birini istiyorum.”

Ortak noktalar bul

İlişkide karşılıklı elektrik almak tabii ki çok önemli. Ancak bir süre sonra konuşacak bir şey yoksa ayrılık da hemen ardından geliyor. Niall da kendisiyle benzer hobileri olan biriyle bir birlikteliğe sıcak bakıyor. Sanatçının müzik dışında, golfe olan takıntısını bilmeyen yok. “Gerçekten çok daha fazla kızın golf oynadığını görmek isterim” diyen Niall’ın kalbini, onu yeşil sahada etkileyebilirsen kazanacaksın.

Gitarı kap

Niall gitarı olmadan asla yaşayamaz. Gitarı yanında olmalı ki, bestelerini her an her yerde hayata geçirebilsin: “Tercihen gitar ya da başka bir şey çalan biriyle bir ilişki istiyorum. Enstrüman çalan kızlar çok çekici ve çok havalı.” Onun gibi müzik aleti çalanlar çok şanslı, birlikte düet bile yapabilirsiniz:)

Konuşmaya başla

Niall, “Bunun kulağa aptalca geldiğini biliyorum ama ilk buluşmada kolayca sohbet edebileceğim birini arıyorum. Bir akşam yemeği yerseniz ve masanın karşısında birbirinize bakıp spagettinizle oynuyorsanız, tehlike çanları çalıyordur” diyor.

Gizemli dur

Sanatçının utangaçlığı ilişkilerini de etkiliyor. Her ne kadar popüler bir isim olsa da, ilişkilerini medya önünde yaşamaktan hoşlanmıyor. Eğer paparazziler onları izlerse, ilişkilerini yürütemeyeceğini düşündüğü için her şeyin tamamen gözlerden uzak olmasını istiyor.

Niall’dan itiraf

Niall, düşüncelerini bir partnerle paylaşmak yerine kendisine saklama eğiliminde olduğunu açıkladı: “İlişkilerde kötü bir iletişimciyim. Bazı şeyler hakkında konuşmakta zorlanıyorum. İçimde bir şeylerin birikmesine izin vermekten hoşlanmıyorum. Şarkı yazmak bunu ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Ama bazen de geç kalmış olabiliyorum.”

 

Yorum Yapın