Ünlüler

Aşk dersi öğretmenleri

alt

 altStarların aşk hayatları aslında bizimkilerden farklı değil. Sadece her şeyi daha göz önünde yaşıyorlar, hepsi bu.

 

 

 

 

 

Ders 1: “Aşk adamı değiştirir”

Öğretmenimiz: Johnny Depp

Serseri görünüşlü ve asi Johnny Depp, Winona Ryder ve Kate Moss gibi güzeller de dahil bir çok kadınla birlikte olmuştu. Ama ne zamanki Vanessa Paradis ile tanıştı, bir değişti pir değişti! Karısına ve çocuklarına bu kadar düşkün, bu kadar bağlı olacağını kimse tahmin bile etmezdi! “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” filmi için Londra yakınlarında kurulan sette çalışanların hepsi aktörün ailesine olan düşkünlüğüne hayran olmuş. Neden mi? Johnny Depp, her Cuma akşamı uçağa atladığı gibi soluğu Nice’de alıyormuş. Oradan da iki saatlik bir araba yolculuğu yapıp ailesinin yanına gidiyor ve her Pazar gecesi de geri dönüyormuş.

alt

 
Ders 2: “İmkansız aşk yoktur”

Öğretmenimiz: Katie Holmes 

Ergenlik dönemindeki her genç kızın platonik bir aşkla bağlandığı bir ünlü olmuştur. Katie Holmes’un küçük bir kızken Tom Cruise’a aşık olması gibi… Şaşırtıcı olan ve “İmkansız aşk yoktur” dedirten ise Katie Holmes’un ünlü olması ve sonra da Tom Cruise’u kapması. 43 yaşındaki Tom Cruise’dan Eyfel Kulesi’nde evlenme teklifi alan ve hayallerindeki adamla nişanlanan Katie’nin yaşadıkları sadece şans mı, yoksa sabrın sonu mu anlamadık!

 

alt

 
Ders 3: “Aşk, affetmektir”

Öğretmenlerimiz:Gwen Stefani – Gavin Rossdale 

4 yıl önce evlenen Gavin Rossdale ile Gwen Stefani’nin aşkı bize ne mi anlatıyor? Elbette ki bir ilişkinin yürümesinin ancak anlayış ve sabırla mümkün olduğunu! Düşünsene gelin adayı düğününe saatlerce geç kalıyor, ama damat öyle anlayışlı ki ses çıkarmıyor! Aradan birkaç yıl geçtikten sonra yapılan DNA testi ile adamın 15 yaşında bir kızı olduğu ortaya çıkıyor. Herkes “Boşanıyorlar” haberini beklerken, Gwen bu durumu önemsemiyor ve kendisinin de hamile olduğunu açıklıyor.

 

 

Yorum Yapın