Manşet Ünlüler

Aşıklar sezonu

Bu ünlü çiftler, aşka olan inancını artıracak!

Yazı İrem Naz Güvel

 Dua Lipa & Jack Harlow

Henüz çok yeni olan Dua ve Jack aşkı, tanışmalarından kısa bir süre sonra gerçek olmuş. Söylenenlere göre çift, ilişkilerinin nasıl devam edeceği konusunda çok heyecanlıymış. Geçtiğimiz senenin başında Jack, “Dua Lipa” adında bir şarkı çıkarmıştı. Anlaşılan rapçi, uzun zamandır Dua ile tanışmak istiyor.

Kaia Gerber & Austin Butler

Geçtiğimiz yılın en gözde çifti Kaia ve Austin’di. İkili, ilk kez 2022 Met Gala’da birlikte poz verdi ve onları kırmızı halıda görünce ne kadar yakıştıklarını anladık.

Hunter Schafer & Dominic Fike

Hunter ve Dominic, “Euphoria”nın ikinci sezonun çekimleri sırasında tanıştı. Dizide ikilinin karakterleri sevgili olmadı ancak gerçek hayatta ilişkileri aşka döndü. Hunter’a çok aşık olduğunu söyleyen Dominic, tanıştıkları ilk andan birbirilerine tutulduklarını da itiraf ediyor.

Chris Evans & Alba Baptista

Kaptan Amerika’yı kaptırdığımız için üzgün olsak da Chris için çok mutluyuz. Oyuncu uzun zamandır yalnızdı ve şimdi Portekizli oyuncu Alba ile birlikte. Çiftin arkadaşları, ikilinin çok mutlu olduğunu söylüyor.

Charli D’Amelio & Landon Barker

TikTok’un yıldızı Charli, gönlünü Travis Barker’ın oğlu müzisyen Landon’a kaptırdı. Bir yıldır birlikte olan çiftin aşkı, hem Charli’nin hayranları hem de Landon’ın ailesi tarafından onaylandı.

Andrew Garfield & Phoebe Dynevor

Örümcek Adam’ımız Andrew ve “Bridgerton” dizisinin oyuncularından Phoebe’nın aşkı, 2022’nin sonlarında doğdu. Çift bir süredir tanışsa da, katıldıkları bir etkinlikte aralarındaki çekim gücünden çok etkilenmişler ve ilişkiye bir şans vermek istemişler. Pek çok ortak noktası olan ikilinin aşkının uzun süreceği düşünülüyor.

Yorum Yapın