Ariana Grande: “Müzik beni iyileştiriyor”

12862 views Yorum yap

Ariana Grande anksiyete ile olan mücadelesindeki gizli silahını açıkladı. Zor zamanlarında onu sadece müzik ayakta tutuyor.

Ariana Grande konserler iptal etti

Henüz Ariana Grande’nin konserine gidemesek de okuduğumuz yorumlarda ve izlediğimiz videolarda ne kadar başarılı konserlere imza attığını görüyoruz. Listeleri altüst eden, albümleri yok satan ve konser biletlerinin hepsi tükenen Ari’den de bu beklenirdi. Ancak şarkıcı konsere çıkmadan hemen önce anksiyete ataklarıyla boğuştuğunu itiraf ediyor. Sık sık bu sorunla mücadele ettiğini dürüstçe açıklayıp konuşmaktan da hiç çekinmedi. Buna rağmen hastalığının ciddiyetini o, konserlerini iptal edene kadar anlamadık. Şarkıcı, turne döneminde depresyon ve anksiyetenin fazla arttığını ve ne kadar engellemeye çalışsa da bunu başaramadığını açıkladı.

Müzik terapisi

Her zaman onun yanında olan Arianatorlar, şarkıcının bu kararına anlayışla yaklaştılar ve iyileşmesi için ne kadar zamana ihtiyacı varsa sonuna kadar kullanmasını istediler. Ancak bazı hayranlar, sürekli konser veren Ariana Grande’nin yine atak geçirip konserlerini iptal edeceğinden endişeleniyor. Başarılı şarkıcı buna “Hayır” cevabını veriyor. Konserlerine devam edecek olan Ariana Grande, “Şarkı söylerken ne kadar özgür olduğumu anlatamam. Kalbimi daha iyi hissettiriyor. Buna minnettarım” diye şarkı söylemenin ona terapi etkisi yarattığını belli ediyor.

Arianatorler’den destek

Ariana Grande hayranlarına da teşekkür etmeyi unutmuyor. Şarkı söylemek nasıl onu rahatlatıyorsa, hayranlarının pozitif enerjisinin de onu tamamlıyormuş. “Hayranlarım en iyi niyetli, cömert, nazik, sevgi dolu ve anlayışlı insanlardan oluşuyor. Bana çok destek olduğunuz. Sizi hak etmek için ne yaptım bilmiyorum” diyen Ariana’ya, “Senin bir şey yapmana gerek yok, biz seni böyle çok seviyoruz” diye cevap veriyoruz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir