Manşet Ünlüler

Anormal bir hayat yaşayan normal biri

Niall Horan müziğe neden bir süre ara verdiğini ve sahneye geri dönmeye neden her zamankinden daha hazır olduğunu hayranlarıyla paylaşıyor!

Hayatın tadını çıkarıyor

Niall Horan’ın hayatı, One Direction günlerinden bu yana çok değişti. Gruptan sonra kendi solo kariyerine odaklandı ve son beş yılını yeni müzik yapmakla, albüm çıkarmakla ve hiç ara vermeden dünyayı dolaşmakla geçirdi. Ancak son albümü “Heartbreak Weather”dan sonra Niall, işleri yavaşlatmaya karar verdi. “Hayat güzel. Deneyimlerimle müzik yapmaya çalışıyorum. Artık bir dinlenmeye ihtiyacım var. Böylece sevdiğim insanlarla zaman geçirebilirim” diyen Niall, yoğun çalışma temposuna ara verdiğini ve küçük şeylerin tadını çıkarmak istediğini anlatıyor.

Ara verdi

Niall tüm enerjisini işine harcayıp normal hayatını hep geri plana attığı için pek mutlu değilmiş. Bu durumun yavaş yavaş müziğini de olumsuz etkilediğini düşünerek geri adım atmanın daha iyi olacağını düşünmüş. “Müziğe kendimi fazlasıyla kaptırdığımı daha önce fark etmemiştim. Ne kadar uzun süre zaman harcarsam o kadar kötüleşiyordu. Çalışmamı yavaşlattım ve bir iş programı oluşturdum. Şimdi her şey daha düzenli! Altı yıl öncesine kıyasla nispeten normal bir hayat yaşıyorum” diye işleri yoluna koyduğunu anlatıyor.

Zamanını değerlendiriyor

Niall’ın artık kendine ayıracağı bol bol vakti var. “Anormal bir işi olan normal bir adamım” diyen şarkıcının yapmayı en sevdiği şeyler arasında konserlere gitmek, golf oynamak, futbol maçları izlemek, arkadaşlarıyla takılmak ve televizyon izlemek yer alıyor. Ayrıca Niall, “Stranger Things”in son sezonunu bir oturuşta bitirdiğini ve en çok sevdiği dizisi “Peaky Blinders”ı tekrar tekrar izlemeyi sevdiğini de ekliyor.

Albüme az kaldı

Büyük bir heyecanla şarkıcının üçüncü albümünü bekliyoruz. Duyduğumuza göre çok da beklemeyecekmişiz. Çünkü Niall, albümü yayınlamak için daha fazla dayanamayacağını itiraf ediyor. Kendine bolca vakit ayıran ve dinlenen şarkıcı, artık sahnelere dönmeye ve müziğini dünyayla paylaşmaya hazır. Niall, “Bir an önce sahneye geri dönmek istiyorum. Festivallere ve konserlere çıkmayı özledim. Biraz daha kafamı toparlayıp işlerimi düzene sokunca ve geri geleceğim” sözleriyle çalışmalarına ufak ufak başladığını belirtiyor.

İlham tatiline çıktı

Niall’ın bu dinlenmeye çekildiğinden beri albüm için bolca malzeme biriktirdiği kesin. “Bu süreç boyunca çok büyüdüm ve geliştim. Sanırım bunu müziğimde de duyabilirsiniz. Müzikte yeni şeyler denemek için iyi bir zaman oldu. Yapabileceğimin en iyisi olmasını istiyorum. Bu yüzden albüm hazırlıkları biraz daha uzuyor. Bu kendimle vakit geçirme kısmını çok sevdim” diyen Niall, hayranlarına her şeyin beklemeye değeceğini de garanti ediyor.

Yorum Yapın