Amy’nin hayatı Brezilya dizisi gibi!

902 views Yorum yap
alt

altAmy Winehouse yine ortalığı karıştırdı. Zaten Amy Winehouse’un hayatı karmakarışık olmasa tüm dünya şaşkınlıktan küçük dilini yutacak ya neyse:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amy Winehouse’un fotoğrafları için hemen tıkla!

Amy Winehouse yine ortalığı karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde yeni erkek arkadaşıyla bir pub’ta samimi pozlar veren Amy Winehouse’un kafası bir anda yeniden karıştı. Amy’nin mutlu mutlu sohbet ederken, bir anda ağlamaya başladığını ve bulunduğu ortamdan koşarak çıktığını görenler Amy’nin geçtiğimiz akşam çok mutsuz göründüğünü dile getirmişler. Erkek arkadaşının destek olma çabalarına karşı çıkan ve hızla mekandan uzaklaşan Amy, tahminlere göre eski kocası Blake’i yeniden düşünmeye başladı. Amy’nin eski kocası ise son zamanlarda “Amy’yi sağlıklı gördüğüne ve yeniden Amy ile ilişkiye başlama isteğine” dair açıklamalar yapıyordu. Bir yandan da Amy’nin babası, kızının uyuşturucu kullanmasından ve dağınık yaşam biçimine sahip olmasından kızının eski eşini sorumlu tutuyor, bu yüzden de Blake’i topa tutuyor. Amy ve Amy’nin yeni erkek arkadaşlarının bu gelişmelerle ilgili yorumları ise henüz belli değil! Yani anlayacağınız Amy yine Brezilya dizisi tadında olayların altına imzasını atmış demektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Emre Aydın’dan “Bu Yağmurlar”

Emre Aydın,  İsveç’te “Kelly Clarkson, Eagle Eye Cherry, Sinead O’Connor, Santana gibi dünyaca ünlü sanatçıların da albüm kayıtlarını yaptığı “Mr Radar Music Stüdyoları”nda  Mats Valentin Prodüktörlüğünde albüm çalışmalarını tamamladı.

Devamı   940