Ünlüler

Aman nazar değmesin!

alt

altBu çiftler, ”Hollywood’da aşk yoktur’, ”İki günde ayrılırlar”, ”Reklam için birlikteler” gibi ön yargılara inat, hala beraberler ve çok da mutlular! Haydi, onlara birer nazar boncuğu dağıtalım da, aşkları göze gelmesin;) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz 

 

alt

 

Jennifer Aniston&John Mayer

 

Brad Pitt’i Angelina’ya kaptırdıktan sonra büyük bir düş kırıklığı yaşayan Jennifer’ın yaralarını ünlü rock yıldızı John Mayer sardı. En az Brad kadar geniş bir hayran kitlesine sahip olan John’la Jennifer’ın da yüzü yeniden gülmeye başladı. Dünyanın en yakışıklılarını nasıl kandırıyor acaba Jenni? 
Ona bir sormak lazım!

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Claire Danes&Hugh Dancy

Claire’i Leonardo DiCaprio ile birlikte oynadığı ”Romeo&Juliet” filmiyle tanıdık ve çok sevdik. Bu film ona şans getirmiş olmalı ki, o da aradığı Romeo’yu sonunda buldu! İngiliz aktör Hugh Dancy ile çok mutlu görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 
Len Wiseman&Kate Beckinsale

Yapımcı kocası Len Wiseman ile mutlu bir birlikteliği olan Kate, ince eleyip sık dokuyan biri. Ama buna rağmen 
aşkta mutluluğu yakalamış gibi görünüyor. Oscar Ödül Töreni’ne birlikte katılan çift, işte objektiflere böyle poz verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Abbie Cornish&Ryan Phillippe

Ryan Phillippe’in sarışınları sevdiğini artık çok iyi biliyoruz, çünkü şimdiye kadarki tüm sevgilileri sarışın çıtırlardı. Bir dönem aşk yaşadığı Reese Witherspoon’dan iki çocuğu bile var, ama şu sıralar Abbie ile oldukça mutlu görünüyor. Demek ki insan hayatta sadece bir kez aşık olmuyor!

 

 

 

 

Yorum Yapın