Adrien Brody, ağzının tadını biliyor.

1876 views Yorum yap
alt

 alt45. Altın Portakal Film Festivali’ne katılmak için Türkiye’ye gelen Adrien Brody, Türk lokumunun hastası olmuş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğrafçı Sylvia Plachy ve emekli tarih profesörü Elliot Brody, 1973 yılında dünyaya getirdikleri oğullarının, dünyaca ünlü bir aktör olacağını acaba akıllarının köşesinden geçirmişler miydi? 
Hayalleri arasında oskar sahibi başarılı bir oyuncu evlat var mıydı bilinmez ama herhalde hayatları boyunca yaptıkları en iyi ‘işlerden’ birinin Adrien Brody’yi dünyaya getirmek olduğunun farkındalardır. Zira biz öyle düşünüyoruz 🙂 

Filmografisi oldukça uzun olan Adrien Brody’nin dünya çapında ünlü bir aktör olması, şüphesiz 2002 yılında Roman Polanski’nin yönettiği Piyanist filminde aldığı oskar ödülüne dayanıyor. Aynı zamanda ‘En İyi Erkek Oyuncu’ Oskar’ını en genç yaşta alan aktör unvanına da sahip olan Brody, 45. Altın Portakal Film Festivali’ne katılmak için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmişti. 
Antalya ziyaretinin yanı sıra İstanbul semalarında da boy gösteren aktör, aşağıda fotoğrafını gördüğünüz A’jia Hotel’de kalmış. Dedikodulara göre yakışıklı aktör, en çok Türk lokumu ve roka salatasına bayılmış. Eee boşuna ‘Turkish Delight’ diye şarkı yapmadık be Adrien, biliyoruz da konuşuyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Çok ucuza sosyetik yaşa!

Her şey pahalı gibi gözükse de, hayatını ucuz yollarla da harika hale getirebilirsin! Önerilerimize kendi yaratıcılığını da ekle, imkansız gibi görünen bu çok özel hayatı yaşa!

Devamı   4261