Manşet Ünlüler

4. evre başlıyor

Marvel Sinematik Evreni, yeni aşamalarındaki hikayelerini anlatmaya devam ediyor. Bu yıl yayınlanması kesinleşmiş ve henüz tarihi netleşmemiş birçok Marvel projesi var.

 

Secret Invasion

Yayın tarihi: 21 Haziran

Oyuncular: Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke, Cobie Smulders, Olivia Colman

Günümüz Marvel Sinematik Evreninde geçen “Secret Invasion”da Fury, şekil değiştiren bir grup Skrull’un Dünya’yı gizlice işgal ettiğini öğrenir. Fury, Dünya’da kendilerine hayat kurmuş Everett Ross, Maria Hill ve Skrull Talos’ın yanında yerini alır. Bu yeni müttefikler, yaklaşan Skrull istilasını engellemek ve insanlığı kurtarmak için zamana karşı yarışırlar.

 

The Marvels

Yayın tarihi: 20 Kasım

Oyuncular: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Iman Vellani, Park Seo-joon, Teyonah Parris

Carol Danvers yani Kaptan Marvel, Kree ile bağlantılı bir solucan deliğini araştırır. Ancak bu görevden sonra Carol’un güçleri Monica Rambeau ve Kamala Khan’ınkiyle karışır. Böylece üçlü, güçlerini her kullandıklarında birbirleriyle yer değiştirir ve işler karışır.

 

Echo

Yayın tarihi: 2023 veya 2024

Oyuncular: Alaqua Cox, Vincent D’Onofrio, Charlie Cox, Zahn McClarnon

“Hawkeye”de yaşanan olayların ardından Maya Lopez, geçmişiyle hesaplaşması, Kızılderili kökleriyle yeniden bağlantı kurması ve ailesini yeniden kabul etmesi için New York’tan memleketi Oklahoma’ya geri döner.

 

Loki (2. sezon)

Yayın tarihi: 2023

Oyuncular: Tom Hiddleston, Kate Dickie, Ke Huy, Quan Owen Wilson, Rafael Casal

“Loki”nin 2. sezonuna dair senaryo şimdilik gizli tutuluyor. Ancak seni sezonun Multiverse Saga ile büyük ölçüde bağlantılı olacağı belirtildi.

 

Ironheart

Yayın tarihi: 2023 veya 2024

Oyuncular: Dominique Thorne, Alden Ehrenreich, Manny Montana, Anthony Ramos

Dizi, “Black Panther: Wakanda Forever”ın devamı niteliğinde. “Ironheart”, Marvel Sinematik Evrenindeki yirmi dördüncü dizi ve beşinci aşamanın da yedinci projesi. Dizi, dahi genç mucit Riri Williams’ın Ironheart olarak maceralarını anlatacak.

 

Agatha: Coven of Chaos

Yayın tarihi: 2023

Oyuncular: Kathryn Hahn, Aubrey Plaza, Emma Caulfield Ford, Joe Locke

“WandaVision”ın spin-off’u olan “Agatha: Coven of Chaos”, Wanda’ya karşı kaybeden ve Agnes kimliğine sıkışıp kalan cadı Agatha’yı merkezine alacak. Dizinin, Agatha’nın etkisi altındaki büyüden nasıl kurtulduğunu ve sonrasında neler yaşadığını anlatacağı düşünülüyor.

Yorum Yapın