Manşet Ünlüler

2023’ün in&out’ları

2023 oldukça ikonik anlarla doluydu. Geriye dönüp bu yılın in ve out’larına bakıyoruz!

In’ler

Taylor’ın dönemi

2023’te tüm dünyanın Taylor Swift’in yeni dünya turnesini takıntı haline getirmediği bir ay bile geçmedi. Taylor’ın Eras Turnesi her açıdan ikonik ve unutulmaz anlara şahitlik etmemizi sağladı. Üstelik Taylor bu yıl, iki “Taylor’s Version” albümü yayınlayarak da ne kadar üretken olduğunu bir kez daha gösterdi.

 Merhaba Barbie!

Dünyanın en ünlü oyuncak bebeği Barbie, bu yıl live-action filmiyle gişe rekorları kırdı. Margot Robbie’nin Barbie’yi ve Ryan Gosling’in de Ken’i canlandırdığı film bizi güldürdü, ağlattı ve dolabımızdaki pembe renkli giysilerin çoğalmasına sebep oldu.

Harry’nin altın çağı

Harry Styles, 2023’te iki muhteşem an yaşadı. Yıla, son albümü “Harry’s House” ile Yılın Albümü de dahil olmak üzere iki Grammy ödülü kazanarak başladı. Ardından üç yıl yollarda kaldıktan sonra rekor kıran turnesi “Love on Tour”u tamamladı.

Louis en büyük yılı

Louis Tomlinson için bu yıl pek çok şey oldu. İkinci dünya turnesi olan Faith in the Future Dünya Turnesi’ne çıktı, “All of Those Voices” adlı belgeselİNİ yayınladı, kendi müzik festivali olan “The Away From Home Festival”in yapımcılığını üstlendi ve ilk giyim koleksiyonu olan “28”i piyasaya sürdü.

Miley çiçek açtı

Miley Cyrus, “Flowers”ı yayınladığı andan itibaren çok sevildi ve büyük bir başarıya imza attı. Üstelik parçanın tanıtımını diğer şarkılarına göre daha az yapmış olmasına rağmen bugüne kadarki en başarılı parçası oldu.

Rihanna’nın sürprizi

Hala büyük bir sabırla yeni Rihanna albümü beklediğimiz bir yılı daha bitiriyoruz. Ancak bu yıl Super Bowl gösterisinde yer alarak beş yıl içindeki ilk canlı performansını sergiledi. Sevdiğimiz parçaları bir kez daha dinlerken ikinci hamileliğini de bu performans aracılığıyla duyurdu.

Out’lar

Ayrılıklar

Bu yıl da maalesef aşka inancımızı yok edecek ayrılıklar yaşandı. Joe Jonas ve Sophie Turner, Ariana Grande ve Dalton Gomez, Billie Eilish ve Jesse Rutherford, Dominic Fike ve Hunter Schafer, Louis Tomlinson ve Eleanor Calder, Taylor Swift ve Joe Alwyn kaybettiğimiz çiftler arasında.

Biten diziler

Pek çok güzel diziye “Elveda” dediğimiz bir yıl oldu. “Riverdale”, “High School Musical: The Musical: The Series”, “The Winchester’s”, “Nancy Drew” ve “Gossip Girl” bu yıl final bölümlerini yayınladılar.

Gereksiz drama

Yıl içinde Selena Gomez ile Hailey Bieber arasındaki dramanın hiç bitmeyeceğini hissettiğimiz bir dönem oldu. Daha da kötüsü, bu dramanın başkalarının varsayımlarla büyümesiydi. Umarız, 2024’te işler yolunda gider.

Yorum Yapın