Manşet Ünlüler

2023’ün çiftleri

Bu yıl beklenmedik aşklara, skandal ilişkilere ve aşktan aklı bir karış havada olan birçok çifte şahitlik ettik. İşte 2023’ün o çok konuşulan çiftleri!

Halsey & Avan Jogia

İlişkilerini bitiren Halsey ve Alev Aydın kalbimizi kırsa da Halsey hala “yenge”miz olmayı sürdürüyor. Başarılı şarkıcı, bu ilişkinin ardından Kanadalı oyuncu ve şarkıcı Avan Jogia ile yeni bir aşka başladı.

Taylor Swift & Travis Kelce

Taylor Swift, Joe Alwyn ile 6 yıl süren ilişkisini noktaladı ve ardından adı The 1975’ın solisti Matty Healy ile anılmaya başladı. Kısa süreliğine flört eden çift yollarını ayırdı. Daha sonra Taylor, Amerikan futbolcusu Travis Kelce ile yeni bir aşka başladı. Şarkıcı, Travis’in her maçına gitmeye çalışırken, Travis de Taylor’ı konserlerinde yalnız bırakmamaya özen gösteriyor.

Ariana Grande & Ethan Slater

Onlar için bu yılın en olaylı çifti diyebiliriz. Bildiğin gibi Ariana bir süredir “The Wicked” filminin kadrosunda yer alıyor. Filmde yer alan Ethan Slater ile yakınlaşan şarkıcı, Dalton Gomez ile olan evliliğini bitirdi ve Ethan da karısından ayrıldı.

Kylie Jenner & Timothée Chalamet

Gelelim bu yılın, “Nasıl yani?” diye bizi şaşırtan çiftine! Kardashian/Jenner’ların milyarder kız kardeşi Kylie ve sinemanın altın çocuğu Timothée’nin birlikte olduğu söylentileri çıkınca pek kimse inanmadı. Çünkü bu iki ismi yan yana getirmek neredeyse imkansızdı. Ancak hislerimizde yanıldık. Çift bir süredir aşklarını doludizgin yaşıyor.

Harry Styles & Taylor Russell

Evet, biricik Harry’miz bu yıl kalbini “Ölümcül Labirent” serisinin yıldızı Taylor Russell’a kaptırdı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift, son olarak U2’nun konserinde görüldü.

 

Yorum Yapın