2009’un ilk skandalı!

2740 views Yorum yap
alt

alt Rihanna’nın ödülü yanlışlıkla Katy Perry’ye verilirse…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Fransız NRJ Müzik Ödülleri Töreni’nde Rihanna’nın ödülü yanlışlıkla Katy Perry’ye verildi. Demek böyle büyük yanlışlıklar/karışıklıklar/gaflar sadece Türkiye’de olmuyormuş:) 

“En İyi Uluslararası Şarkı” ödülü “Katy Perry – I Kissed a Girl” olarak okunduğunda “mutluluktan dört köşe” olan Katy Perry, uça zıplaya ödülünü alırken, aldığı ilk NRJ ödülü olduğunu söyleyerek herkese teşekkür etti. 

Olaydan kısa bir süre sonra törenin sunucusu Nikos Alliagas’dan şok açıklama geldi. Büyük bir yanlışlık olduğunu, tüm oy verenlerden, sanatçılardan ve izleyicilerden özür dilediklerini söyleyen Nikos Alliagas, ödülün asıl sahibinin “Disturbia” şarkısı ile Rihanna olduğunu açıkladı. Neyse ki Katy Perry’nin hayal kırıklığı büyük olmadı. “En İyi Uluslararası Albüm” ödülünü de O aldı. Bu arada Rihanna’nın törende bulunmuyor olması da yine Perry için büyük şans:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Yoksa hepimiz cidden yalnızmıyız…

Diğer insanlardan farklı oarak kendimizi sevmek çokk güsel bir duygudur  ama bunu kimse beceremez aslında beceremediğimiz  o kadar çok güsel şey varki belki bunu farkına varan beş,on kişiyiz  neden bu kadar az kimse kendini

Devamı   1181