Ünlüler

“13 Reasons Why” ekibiyle tanış!

2017 yılının en popüler dizilerinden biri olan “13 Reasons Why” oyuncularını yakından tanımaya ne dersin?

Dylan Minnette

Dylan Minnette

Dylan Minnette
Clay Jensen rolüyle karşımıza çıkan Dylan, 1996 doğumlu. Gerçek bir aktörlük deneyiminden önce reklamlar için modellik yapmaya başladı. Ardından ise Los Angeles’a taşınarak hayalini gerçekleştirme yolundaki ilk adımı attı. Ancak onun tek tutkusu aktörlük değil, çünkü yetenekli yıldız aynı zamanda müziğe de ilgili. “The Wallows” isimli bir müzik grubunda gitarist ve solist olan yakışıklı, grupla beraber “Pleaser” isimli bir şarkı bile yayınladı. R&B ve rap müzik dinlemekten hoşlanıyor. Sevdiği isimlerin başında ise Kanye West ve Frank Ocean geliyor. Dylan’ı en çok Logan Lerman’a benzetiyorlar. Hatta bazen onu Logan sandıkları bile oluyor!

 

Katherine Langford

Katherine Langford

Katherine Langford
Güzeller güzeli Katherine’i hikayenin baş kahramanlarından biri olan Hannah Baker rolüyle tanıyoruz. 1996 doğumlu olan yıldız, bu diziden önce iki kısa filmde yer aldı. Yani Hollywood dünyasının en yeni isimlerinden biri! Sanatla ilgilenmeye ise bir Lady Gaga konserinden sonra başladı. Konserden sonra eve geldiğinde ilk düşündüğü şeyin nasıl piyano çalabileceği olduğunu söyleyen Katherine, lise eğitiminin son yılında müzik ve oyunculukla ilgilenmeye başladı. Tabii aynı zamanda onun bir sporcu olduğunu da söyleyelim. Üstelik lisedeyken bunu sadece hobi olarak değil aynı zamanda profesyonel bir şekilde yaptı. Hem güzel, hem yetenekli hem de sporcu! Daha ne olsun:)

 

Justin Prentice

Justin Prentice

Justin Prentice
Bryce Walker karakterini canlandıran Justin’i başka bir diziden hatırlıyor olabilir misin? Çünkü kendisi daha önce Glee dizisindeki Becky karakterinin erkek arkadaşı olarak karşımıza çıkmıştı! Tabii sadece Glee değil, onu bugüne kadar pek çok dizide ve filmde çoğunlukla küçük rollerde gördük. 1994 doğumlu olan yıldız, son doğum gününü dizi ekibiyle kutladı. Üstelik onu çok seven ekip arkadaşları onun için sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamıştı! Justin’in gerçek bir futbol aşığı olduğunu da unutmadan söyleyelim!

 

Alisha Boe

Alisha Boe

Alisha Boe
Dizide Jessica Davis karakterine Alisha hayat veriyor. 1997 doğumlu olan yıldız bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol aldı. İlk ve ikinci oyunculuk deneyimi ise bir korku filmi sayesinde oldu. Alisha’nın Tommy Dorfman ve Selena Gomez ile aralarından su sızmıyor. Hatta geçtiğimiz ay, arkadaşlıklarının ve dizinin anısına beraber bir dövme bile yaptırmışlardı. Güzel yıldız hayvanları çok seviyor, özellikle de köpekleri. Hatta iki tane de köpeği var!

 

Miles Heizer

Miles Heizer

Miles Heizer
Miles dizide Alex Standall rolüyle karşımıza çıkıyor. 1994 doğumlu yıldızın oyunculuğa olan tutkusu henüz 10 yaşındayken başladı ve sırf oyuncu olabilmek için Los Angeles’a taşındı. Daha sonra ise CSI: Miami ve ER gibi dizilerde rol aldı, ancak onu “Nerve” filminden de hatırlıyor olabilirsin. Aslında kumral olan oyuncu, saçlarını “13 Reasons Why” dizisi için sarıya boyattı. Dizideki ekip arkadaşı Brandon Flynn ile ise kankalar!

 

Brandon Flynn

Brandon Flynn

Brandon Flynn
Justin Foley karakterini canlandıran Brandon, 1993 doğumlu. Brandon’ın en yakın arkadaşlarından biri Selena Gomez, hatta Brandon onunla aynı dövmeyi yaptıran isimlerden biri. İlk oyunculuk deneyimi okulda sahnelediği Peter Pan oyunu oldu, ancak oyun boyunca tüm repliklerini unuttu. Üstelik şanssız yakışıklı, tüm oyun boyunca hıçkırdı… Brandon’ın çok sevdiği iki ablası ve Charlie isimli sevimli bir köpeği var:)

Yorum Yapın