Genel Manşet Ünlüler

10 yılı Mix’lediler

Little Mix üç kişi olarak çıkaracakları ilk albüm “Between Us” ile 10. yıllarını kutluyor.

Yazı İrem Naz Güvel

10.yıl müjdesi

Bu yıl Little Mix 10. yılını doldurdu. O günden bugüne hit üstüne hit yayınlayan grup, şu an yeryüzündeki en büyük kız grubu unvanına sahip. Ayrıca bu yılın başlarında, 2021 BRIT Ödülleri’nde En İyi İngiliz Grubu ödülünü kazanan ilk kadın grup olarak da tarih yazdılar. Hem başarılarını hem de 10. yıllarını kutlamak için grup, kariyerlerinde ilk kez bir greatest hits yani en iyi hitlerinin yer aldığı bir albüm yayınlıyor. “Between Us” adını taşıyan albümde, grubun “Wings”, “Black Magic” ve “Shout Out To My Ex” gibi hit şarkılarının yanı sıra henüz yayınlanmamış beş yeni şarkı ile toplamda 22 parça yer alacak.

Jesy de olacak

Grup, albümü “10 yıllık hit, dostluk ve yeni şarkıların kutlaması” olarak nitelendiriyor. Bu, Jesy’nin ayrılmasının ardından grubun üç kişi çıkaracakları ilk albüm özelliğini taşıyor. Ancak albümde eski şarkılar da yer aldığından Jesy’nin sesini dinleyebileceğiz.

“Heyecanlıyız”

Grup, “Bu albüm için çok heyecanlıyız. Tüm hitlerimizi ve duymanızı bekleyemeyeceğimiz yepyeni şarkıları içeriyor. Son on yıldaki desteğiniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu albüm müziğimizi dinleyen, albümlerimizi satın alan ya da konserlerimizde gönülden söyleyen her biriniz için. Siz olmasaydınız bu albümü yayınlamak için burada olmazdık” diye hayranlarına teşekkür ediyor.

Nice 10 yıllara

Grup üyeleri Perrie, Jade ve Leigh-Anne albümle ilgili düşüncelerini paylaştı. Perrie 10 yıldır grupta olmakla ilgili olarak, “10 yıl olduğuna inanamıyoruz. Zaman uçup gitti ve geriye dönüp baktığınızda çok gurur duyduğumuz çok şey yaptık” dedi. “Little Mix’in 10. yılını kutlayan, bir grup olarak tüm büyük hitlerimizi ilk kez tek bir albümde toplamak harika olacak. Ayrıca albümdeki parçalar sanatçılar olarak ne kadar büyüdüğümüzü gösteriyor” diye ekliyor Jade. Leigh-Anne ise “Yarattığımız beş yeni Little Mix şarkısını yayınlamaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. Hayranlarımızın üzerinde çalıştığımız yeni parçaları duymasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım onları bizim kadar severler” diyor.

Altın tanrıçalar

Albümde yayınlanacak beş yeni şarkıdan biri olan “Love (Sweet Love)”, bağımsızlık, kadın gücü ve kendini sevme temalarını ele alıyor. Klipte grup üyeleri, bir bahçedeki tahtlarda oturan tanrıçalar olarak karşımızda. Klip, Perrie ve Leigh-Anne’in hamileliği sırasında çekilmiş. Bildiğin gibi ağustos ayında hem Perrie hem de Leigh-Anne bebeklerini kucaklarına aldı.

Jesy’den solo

Bu sırada geçen yıl gruptan ayrılan Jesy de, solo çalışmalarını hızlandırmış durumda. Şarkıcının ilk meyvesini de yakın zamanda dinleyeceğiz. Jesy ilk çıkış şarkısının adının “Boyz” olduğunu duyurdu. Üstelik parçadan ona Nicki Minaj eşlik edecek. “İnsanların ‘Tamam’ dediği bir şarkıyla geri dönmek istedim. Ya onu seveceksin ya da ondan nefret edeceksin” diye şarkının tam istediği gibi olduğunu söylüyor. Ayrıca şarkıya eski erkek arkadaşı Chris Hughes’ın ile yaşadığı ayrılığın ilham olduğunu söyleyerek, bir uyarıda bulundu; “Şarkıyı bir ayrılık yaşarken yazdım. Ben sanırım kötü çocukları seviyorum. İnsanlara her zaman söylüyorum; bu sağlıklı değil!”

 

Yorum Yapın