Ünlüler

“10 parmağında 10 marifet” John Malkovich

alt

 altJohn Malkovich’in tasarladığı kıyafetlerin Türkiye’ye de sipariş edilebildiğinden haberin var mıydı? Yılbaşında “sevgilime ne alsam” diye düşünüyorsan eğer, hatırlatalım dedik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

John Malkovich’i ne olarak bilirsiniz? Dünyanın en “cool” erkeklerinden biri olmakla beraber kendisi yetenekli bir oyuncu, yönetmen, reklam yıldızı ve senarist cevabını veriyorsanız bir maddeyi atladığınızı hemen belirtelim. Çünkü O, aynı zamanda kıyafet de tasarlayan bir modacı. Oyuncu ve mankenlerin meslekleri dışında en yakın oldukları dallardan biri olan tekstil işine, Malkovich de 2006 yılında bulaşmıştı. 
“Unclekimono” isimli marka adı altında tasarımlarını satışa sunan John Malkovich, koleksiyonundaki parçalara özel isimler de koyuyor. Bu haberi sizinle paylaşmamızın nedenine gelince..Eh malum yılbaşı yaklaşıyor. Sevdiğine özel bir armağan almak isteyen genç bayanlara duyurulur. John Malkovich imzalı bir t-shirt ya da kazak, hele de erkek arkadaşın bir Malkovich hayranı ise, oldukça anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Türkiye’ye 25 dolarlık bir shipment ücreti karşılığında gönderim yapılıyor.

Yorum Yapın