Ağustos Böceği miyim?

1060 views Yorum yap

Bütün kış derslerden kafamızı kaldıramadık, sınav stresinden bazen sevdiğimiz dizileri bile izlemeye fırsat bulamadık. Ama dayandık, yılmadık ve sonunda karıncalıktan ağustos böcekliğine terfi ettik. Her ne kadar La Fontaine’in masalında ağustos böceği hüsrana uğrasa da biz tatil, deniz, kum ve güneşle pek de hüsranın yanından geçmedik. Biz bu ay ağustos böcekleri gibi tembellik yaparken sevdiklerimiz neler yaptı? Araştırdık ve Selena’dan haberler aldık, Miley’i tembellik yaparken yakaladık. Daha neler neler yazdık… Bu arada çok güzel heyecanlar yaşadık. Çünkü aylardır sabırsızlıkla beklediğimiz Molped&Heygirl Kapak Kızı yarışmamızın yavaş yavaş sonuna yaklaştık. Heygirl’ün kapak kızını seçmek için günlerce hazırlandık ve o kadar güzel kız içinden 15 finalisti bulmak için epey zorlandık. Sen de kapak kızımızın kim olacağını merak ediyor ve yarışmada benim de katkım olsun diyorsan heygirl.com.tr’den sempati güzeli için oy verebilir, yarışma sırasında kızlarımızın yaşadığı heyecana Heygirl tv izleyerek ortak olabilirsin.
Bu ay ağustos böceği olduk desek de haberlerimiz bunlarla bitmedi. Hazırsan müjdemizi açıklıyoruz. Bu ay Harry, Niall, Louis, Zayn ve Liam’ı daha yakından tanıyacaksın, çünkü aylardır konuştuğumuz “One Direction: This Is Us” filmi vizyona giriyor. Filmi merak ediyor ve daha fazla dedikodu almak istiyorsan hemen sayfaları çevirmeye başlasan iyi olur! Yakışıklılarımız seni bekliyor olacak!
Bu arada sadece tembellik yapalım istemedik ve eskileri yenilemenin çaresini bulduk. Eski pantolonları kesip, renkli şortlar yaptık, Taylor ile güzelleştik, malzemeleri karıştırdık ve arkadaşlık pastamıza yüzlerce mumlar diktik. Biz yine hem eğlendik hem dinlendik hem öğrendik. Enerjimizi hiç kaybetmeden tüm güzelliklerin farkına vardık. Heygirl Kızı olmanın verdiği heyecanla hep biz olduk hep biz kaldık! Yazı bitirmeden her şeyden biraz tattık!

Farklılık arıyorsan Converse’in yeni modellerine göz atmalısın. Baksana ne kadar şirinler, öyle değil mi?

Bayılıyorum şu aynalı gözlüklere… Hem nereye baktığın görülmüyor hem de çok havalı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Kızıl afet!

Rihanna, uzun süredir görmediğimiz kadar hoş görünüyor.                            

Devamı   1174