Yeni bir aşk kazanmak için……

462 views Yorum yap
  • Selam gençler bu benim ilk yazım (: 
  •                            sorun şu ki benim hoşlandığım bir çocuk var ve karşı binada oturyor ve her akşam arkadaşlarıyla futbol maçı yapıyorlar önceden dikatini çekemediğimi düşünüyordum ama su an cektiğimi düşünüyorum her maça cama çıkıyorum sürekli  bakışıyoruz bi gece balkonda otururken ben de cama cıktım ve bakmaya başladım o da bakmaya başladı beni maç yaparken her gördüğünde camımın önünde top sektirmeler telefonu açıp kapamalar …. vb seyler sani artisleniyo 😀 ama gerçek su ki son 3 haftadır görmüyorum sıcaklardan olsa gerek ki arkadaşları bile maç yapmaya cıkmıyo acesini buldum ama pek arası yok gibi şimdi sizden istediğim : 
  • Birinci olarak dikkat çekmek için ne yapmalıyım ve fazla dışarı çıkmıyo her an görebilirim , sonuçta karşı bina ne yapmalıyım ? 
  • ikinci olarak ta bu tavırlar normal mi artık onunda baktığını düşünüyorum ve artisleniyo bir erkek olarak normal olduğunu düşünüyorum ama ilk başlarda neden yapmadı bu haller sonradan olu ve onla çıkmayı çok istiyorum ne yapmalıyım çok yakışacağımızı düşünüyorum .. 🙂 
 
 
                            Kızlar ve ya erkekler kısacası heygirlcüler yardımlarınızı ve yorumlarınıızı bkliyorum … 🙂 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir