MyBlog

Yazı Kötü Geçirmeye Değmez!

Plaj,bikini,deniz,kum ve güneş!İşte yazın vazgeçilmezleri..!!Gezmek,bol bol alışveriş ve buna bayıldım sözleri.Okula döndüğümğzde arkadaşlarımıza anlatacağımız çıtır sözler ve tatilin ayrıntıları!İşte bunu seviyorum.Ama ne yalan söyleyeyim sarkadaşlarımı özledim doğrusu.Herneyse nerde kalmıştık en büyük keyiflerimden biriside heygirl e girip tavsiyeleri okumak.Sıze bir kaç tatil önerisi vereyim:

*Tatilinizi her daim nerde olursanız olun pozitif geçirmeye bakın nede olsa bu yaz heryere gitmek,bol bol yüzmek zorunda değilsiniz.Planlarınız öbür yazda olur.

*Alışveriş yapmak bir tutkudur ama bazıları vardır ki (ben de dahil oluyorum)alışverişkolik.Eğer bol bol alışveriş yapmak her gördüğünüzü almak isterseniz hemen o paraya almayın.Bir elbise ya da accesories’den çok güzel bir kolye onu almadan önce indirimin kaç gün sonra geleceğini bir öğrenin.Çünkü kesinlikle mağazalarda ürünlere indirim gelir.Daha sonra o ürünü bulabileceğiniz başka yerlerede bakın.

*Ya da kitap okuyun mesela twilight serisi olabilir.Edward ve bellanın fevkalade aşkı!Ya da okudum diyorsanız İpek Ongun’un Bir Genç Kızın Gizli Defteri adlı kitap serisini alabilirsiniz tam biz genç kızlara göre!Bu arada okuma hızınızıda geliştirmiş olursunuz.

*Ders çalışmayı sakın aksatmayın.Okulun tatil olması bittiği anlamına gelmez ama kitapçıdan bir tane bu sene için konu anlatımlı kitap alıp göz atarsanız bu seneye iyi hazırlanmış olursunuz.

*Heygirl’ün temmuz sayısını alın!İşte bu çok güzel arkadaşlarınızla yapacağınız güzel şeyler,geçireceğiniz vakitler..Heygirl de herşey var!

*Bu sene de büyüyorsunuz!Bir kaç sorumluluk daha yüklendi üzerinize=) Kardeşiniz varsa onu dinleyin onunla ilgilenin ablanız varsa ona yardımcı olun,annenize yemeklerde ve ev temizliğinde yardım edin.Onlara büyüdüğünüzü gösterin.Böylece ailenize karşı güven de kazanabilirsiniz.

*Sosyalleşin !Elimden ne gelir ben böyle rahatım demeyin.Dışarıya çıkın gezin plajda bile edinebilirsiniz hem artık sıkılmazsınızda çünkü yanınızda olacak bir arkadaş vardır.Yabancılarlada arkadaş olabilirsiniz böylece hem ona dilimizi öğretinsiniz hemde dilinizi geliştirirsiniz.

*Spor yapın!Alanınız neyse ona göre seçin kurslara katılın yeni şeyler öğrenin,vücudunuz gelişsin=)

Hiçbirşeyin sizi üzmesine izin vermeyin hep olumlu tarafından bakın!

Hepinize koskoa öpücükler..! 

Yorum Yapın