MyBlog

Yaz sakın bitmesin!!!!

Her şey ne kadar da güzel değil mi? İstediğin gibi geziyor, eğleniyor, yüzüyor, belki arkadaşlarınla buluşuyor, belki de ailenle daha da çok zaman geçiriyorsun. Merak ettiğin kitapları okuyor, yeni müzik türlerini keşfediyor, internette daha fazla zaman geçirip, herkesin ne yaptığından haberdar olmanın mutluluğunu yaşıyorsun. Çünkü yaz demek tüm bunlara sahip olmak, sınav stresinden biraz da  olsa uzaklaşarak özgürleşmek demek….

Ama her güzel şeyin sonu geldiği gibi yazın da sonu gelecek, bunun en iyi habercisi olan Ağustos ayını en iyi şekilde değerlendirmelisin… Biz de bunun için elimizden geleni yaptık… Bir kere bu ay senin için o kadar güzel şeyler hazırladık ki sayfaları çevirdikçe ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın… Bu ayın bizim için en özel yanlarından biri kapak kızı seçmelerimiz oldu. Molped Kapak Kızı yarışmamız için başvuran 30 arkadaşımız arasından 15 finalistimizi seçtik ama seçerken o kadar zorlandık ki tahmin bile edemezsin. Bu arada Defacto için yaptığımız Kankaselfie yarışmamız da sonuçlandı ve en iyi kankaların en güzel pozları da ödül kazandı.

Heygirl kızı olmak demek eğlenmek, öğrenmek, gezmek, gezemediğinde ise tüm güzellikleri okuyarak keşfetmek olduğuna göre öğrenmekten ve öğretmekten hiç vazgeçmeden senin için ünlüler dünyasında uzun bir yolculuğa çıktık. Son zamanlarda bizim de favorimiz olan 5SOS ve The Vamps’i yakın mercek altına alırken tabi ki ne 1D’yi, ne Miley’i, e Selena’yı ne de Ross’u unuttuk. Yeni isimlerle birlikte yeni aşklar da keşfettik. Bu arada senin de aradığın aşkı bulman için elimizden geleni yaptık. Kumsalda güzel görün, stilini yarat diye gerekli tüm araştırmaları yaptık. Okudukça her şeyi daha iyi anlayacaksın.

Temmuz ayının arkasından el sallarken annelerimiz gibi su dökmek yerine gelecek dönemin heyecanını yaşamak için Ağustos’u çoktan yaşamaya başladık. Haydi ne duruyorsun çevir sayfaları ve keşfet yeni dünyaları!

 

Yorum Yapın