Yalnızlığa Son!

1066 views Yorum yap

Yeni bir yere taşındınız ama tam olarak çevrene alışamadın. Yeni okul ve yeni arkadaş düşüncesi seni endişelendiriyor. Eski okulunda mutluydun bununla birlikte çevren vardı. Şimdi ise rakiplerinin eline bir fırsat geçti. Ama bunları düşünmekten çok yeni okulunla ilgilenmek gerekiyor. Eskiden kendini göstermek için çok çabaladın ve başardın sonrasında ise gidiyorsun bu da seni çok üzüyor. Yeni okulun yabancı, herkes kendi havasında sense bir köşe tek başında oturup kaldın. Geçen sene neler yaptıysan aynısını burada da yapmak işe yaramayabilir. Ve sırada yapman gerekenler:

 

  •  Sessizce çevreni tanı, kim neler yapıyor? Bugün ne dedikodular var? Şu çocuk kimden hoşlanıyor? Bu kız arkadaşına ihanet mi ediyor? Bu soruların cevaplarını öğren.
  • Sınıfta güçlü kişilerin çevresinde bulun. Onların arkasında ol ki seni benimsesinler.
  • Hoşlandığın çocuk var mı? Varsa nasıl biri? Sevgilisi var mı? 
  • Yardımsever ol, senin temiz kalpli bir kız olduğunu fark etsinler.
  • Sonraysa derslerine önem ver! Böylece seninle alay etmelerine engel olmuş olursun. Bilirsin yaramaz çocuklar her zaman kötü bir şey bulur sen ise onlarla iyi geçinmeye bak.
  • Seninle yakın olmaya çalışanlara bir şans ver fakat çok samimi olma. Bazı gruplar seni fark edecek ve onlarla olmanı isteyeceklerdir. Bu kızlar için moda, alış-veriş ve güzellik her şeydir..! (Ben de bu kızlardan biriyim ama müzik benim için daha önde! 😀 )
  • İyi bir dost ol ! Sana bağlanacaklardır…

 

Evet popüler kız, şu hoşlandığın çocuk için diğer yazılarımı da okuyabilirsin 😉

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Keremcem askerden döndü

Kızlar günleri saya saya sonunda bitirdiniz ve sevgili Keremcem askerden döndü! Ankara Mamak’ta kısa dönem askerliğine 13 Ağustos 2009’da başlayan ünlü sanatçı, 16 Ocak itibariyle vatani görevini tamamladı.

Devamı   1310