Umuda şans tanımak gerek!

1074 views Yorum yap

İlginç bir aydı! Çok ilginç! Gel-git’leri çok yüksek… Bazen çok tatsızdı; anlatması da, yaşaması da! Ama bazen bir o kadar sevinçli… Bazen inanılmaz kederli, bazense bir acayip keyifli!
Önüne çıkan her şeyi kapıp götüren sular gel’di önce! Şehrin içinde, tıpkı bir çağlayan gibi! “Hiç bitmeyecek” sandığımız anda, ama bir anda… Baktık ki git’ti, gidiverdi. Kaç kişinin hayallerini de peşinde sürükleyerek…
Aynı günlerde, her gün gibi konuştuğum kişi, bana hep benzer şeyleri söylüyordu; “Çok yoğunlar, İzmir’deler ve hep çekimdeler!” Kavak Yelleri oyuncularıyla kapak çalışması yapmak imkansız gibiydi. Ama bir şey var ki, önemli olan “istemek”ti!
Bense…
Güne her gün matruşka bebekler gibi hazırlandım. Bol bol çabaladım, çabalarımı umut kalkanımla kuşattım, kalkanımı şansla parlattım!
İşte…
Azgın suların git’tiği, güneşin tekrar açıp içimizi ısıttığı, bayram tatilinin çok yaklaştığı günlerden birinde…
Telefon çaldı: “Sarp, Aslı, Pelin ve İbrahim, salı günü 2 uçağı ile gelecek ve akşam 9 uçağı ile dönecek;)”ti! Avuç içi kadar ümidim, hayata kocaman ve yeniden “pışık” yapıverdi:)
Dizinin dört ası, o gün Heygirl için sabah 6’ya kadar dizi setinde çalışmıştı. Havaalanına yakın ofis binamızın tam tepesinden geçen uçaklardan biriyle geldiler… Dört süper insanın enerjisiyle, elimizde olan sadece 5 saat, zaman geçtikçe tamı tamına 5 saat oluverdi! Sohbetler edildi, yemekler yendi, çaylar kahveler söylendi, röportajlar yapıldı; saç, makyaj, kıyafet, fotoğraf çekimi derken, ortaya bu mükemmel prodüksiyon çıktı!
Siz tüm ay keyifle okuyacağınıza inandığım dergimiz sayfalarında dolaşırken, bakalım biz, hangi umutların peşinden koşuyor, çabalıyor, şansımızı en sonuna kadar zorluyor olacağız!

Geçen-Bu ay
En çok dilediğim: Bu ay ve her ay… En büyük hayallerinize, en arzu ettiklerinize kavuşmak için matruşka bebekleriniz içinizden hiç eksik olmasın Heygirl kızları…
İkinci en çok dilediğim: İkisi rüyalarımızdan çıkmayan yeni yakışıklımız Robert Pattinson fotoğraflı, ikisi bu yılın trendi puantiyeli… Bu ayki hediyemiz “Heygirl Notebook”lara, en güzel duygularınızı, en büyük başarılarınızı not almanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir