MyBlog

Tom Sturridge&eğlence:)

alt

Kutlamalar beni bana bağlar:)

Eğer hayatında bir kere yaşadığın bir şey varsa onu davul zurna, müzik, şarkı, dans ve milyonlarca farklı çeşit eğlenceli aktivite ile kutlamak lazım. Mesela okulu bitirmek büyük bir olay ve bu kutlanmalı. Eğer bittiyse napalım dersen ve öylesine hiçbir şey olmamış gibi davranırsan yıllardır beklediğin bir olayı yaşayıp yaşamadığını bile anlamadan bir de bakmışsın yeni bir boyuttasın.

Bir önceki yazımda söylediğim gibi artık mezunum ama mezun olmak da nefes almak ya da zıplamak gibi acayip normal hale geldi demiştim. En son bölüm arkadaşlarımla kutlamaya gittik 3-4 gün önce. Öyle çok dans ettim, öyle çok dans ettim ki artık mezun olmak benim için zıplamak veya yürümek gibi bir aktivitenin çok daha ötesinde bir anlama büründü.

İşte tam bu yüzden kendin için önemli olan olayları daha yoğun bir şekilde hayatında hissetmek için daha görünür bir biçimde yaşamalısın. İyi bir not aldığında sadece içinden sevinmek yerine ‘Yaşasın’ diye bağırabilir ya da sevgilini yalnızca içinden sevmek yerine ona sevgini haykırabilirsin. Çünkü böyle yaşadığında kendin de göreceksin sevinç standartların tavan yapacak, yaşamdan aldığın tat en lezzetli soslara batırıp çıkarmışsın gibi artacak.

Çok gül, çünkü ‘çok gülen çok ağlar’ diye bir şey yok. O mutsuzların uydurması. Çok gülen çok gülendir, gülmeyen gülmeyendir. Hayat bu kadar basit, sen gülmene, eğlenmene bak:)

Elif&Tom

altŞimdi gelelim benim Tom ile bağlantıma:) Aslında bir direkt bağlantım yok ama olsa fena olmazdı diye düşünmeden edemediğimden hemen sizle paylaşayım dedim. Tom Sturridge, Robert Pattinson’un da kankası olan başarılı ve yakışıklı bir oyuncu. Ama öyle böyle tatlı değil. Şimdi diyorum ki mezuniyet balosuna ya da plaj partisine giderken böyle bir yakışıklıyı kolumuza takıp gitsek fena mı olurdu? Acaba telepati yapsak ya da enerjimizi yoğunlaştırsak, hissedip metafiziksel güçlerle iletişime geçilebilir mi?

Tom Sturridge’nin diğer fotoğraflarına göz atmadıysan hemen göz at, şekerim:)

Sen&O

Aslında gece erken yatmak zorunda olmadığın bu yaz gecelerinde her gece rutin olarak onu düşünüp, onun bunu hissedip hissetmediğini gözlemleyebilirsin! Ben deneyeceğim, herkes denesin. Sonra herkes birbirine sonucu söylesin:)

Yorum Yapın