Tartıştık.

510 views Yorum yap

    

      Şu erkekleri hiç anlamıyorum. Hepsi aynı kafadan olmalı. Kütükler! Ne kadar salak erkekler var şu dünyada! Bugün, yine sevgilimle kavga ettim. Aklım hayalim almıyor, bu çocuğun yaptıklarını. Sinirliyim bugün, söylediklerime kırılma, alttan al diyorum. Yine kırılıyor! 

     Yolda, iki kız arkadaşım da bizimle dershaneden eve geliyordu. Aynı yoldan gidiyorduk yani. Neyse, kızlardan biri sevgilisinin kötü bir özelliğinden bahsetti. Oradan konu açılınca ben de sevgilimin koluna girip bir kaç kötü özelliğini şakayla karışık söyledim. Sonra, aynı şeyi bana da yapmasını istedim. Bütün yol hiç konuşmadı. Ne olduğunu birkaç kez sorduktan sonra cevap olarak;
  "Açık değil mi? Kötü özelliklerimi milletin içinde söylemene gerek yoktu."
   Açıklamasını yaptı. Ama millet diye adlandırdığı iki arkadaşımızdı. Hem de yakın arkadaşlar. Yani, sırf ben  öyle söyledim diye, kızlar sevgilimle dalga geçmediler ki… Nedense çok kırıldı. Ben de zaten sinirliydim, o böyle yapınca daha kötü oldum. Zaten en sinir olduğum şey, birinin ben ısrar ettiğim sürece konuşmaması ve benim kötü duruma düşmemdir. Olay da bununla sonuçlanınca parlamam normal olsa gerek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir