ŞİŞMAN ARKADAŞIM…

1443 views Yorum yap

 

 

en yakın arkadaşlarım bana şişman diyo ama normal insanlar  zayıf  olduğumu  söylüyo  hangisine  inancağımı  bilemiyorum.

ve   bu  beni  çok strese sokuyo  aslında  yakın arkadaşlarım  arasında  ümmü  var  doğrusu  okadarda  yakın değil  eskiden  yakındık ama o  beni  en iyi arkadaşım yarene yakınlaşmak için  kullanmış  şimdi mal mal davranıyo onu aldırmıyorum aslında hayatımdaki onca şeyden sonra o  çok  küçük bir  nokta  ama  kendisi  ayı gibi  nerdeyse 49-50  kilo ve 1.46 boyunda bense  39 kiloyum ve  1.41  boyundayım  ve  bana  sürekli  şişmansın diyip duruyo en çok o sinir ediyo  kendisi  ayı  gibi bana  şişman diyo ben ona şişman diyincede" ben zayıfım bikere sen kendine bakıyomusun" diya mal. geçenlerde bana  şakasına vurmuştu ama ne vuruş hayvan gibi mübarek. işte "malmısın yaz geliyo kolumu moratcaksın nası mayo giycem ben slk" dedim oda "hah sen bu kiloylamı  mayo giyceksin  yağların  fırlıcak utanmıyomusun hiç dedi" bende "ayh  ümmü  ben sana kıyasla bu kadar zayıf olduğum halde mayo giyemiyosam yani sana acıyorum  kışlık  manto   uzun pantolonla fln giriyosundur denize heralde" dedim oda  hemen tartışma çıkardı. "senkendini sıfır beden mi sanıyosun" fln dedi bende" eed  sana  kıyasla  sıfır beden kalıyorum ümmü " dedim  o"sus yha slk"dedi  kapağı yedi tabi bende" noldu  sustun"dedim "off"  dedi başka  bişiy demedi  siz olsanız  bu  tartışmada  hangimize hak verirdiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Yunus, “Beni İkna Et” diyor!

Her biri 3 üniversite öğrencilerinden oluşan münazara gruplarının jüriyi ikna etmeye çalıştığı “Beni İkna Et” programının sunucusu ve aynı zamanda “Kafamda Böcekler Var” isimli tek kişilik oyununu sahneleyen Yunus Günçe ile mini bir röportaj

Devamı   1179