Sevgili Keremcem, çok tatlısın!

623 views Yorum yap
alt

alt

Selam, sevgili Heygirl fıstıkları. Bugünlerde star olmak ve popülerlik konusunda sık sık düşünüyorum. Kimler, herkesin sevdiği, peşinden koştuğu, hakkında pek çok şey öğrenmek istediği, hatta yanaklarını sıkıp öpmek için can attığı yıldızlar haline dönüşüyor? Ve bu büyük ilgiyi en çok kimler hak ediyor? Keremcem, kesinlikle bu isimlerden biri. Evet, bloğumun konusu bu kez, Heygirl maceram boyunca sık sık röportaj yapma ve sohbet etme şansı yakaladığım, çok sevdiğim insanlardan biri haline gelen Keremcem! Eminim çok sevindiniz çünkü mutlaka siz de onu yakından tanımak isterdiniz.

Keremcem’le yaptığım ilk röportajı hatırlıyorum. O kadar çekingen, utangaç, alçak gönüllü ve samimiydi ki, hemen ona kanım ısınıverdi. Sorularımı büyük bir ilgiyle dinledi ve çok güzel cevaplar verdi. Heygirl röportajları için hazırladığım sorular çoğu zaman ünlüler için komik olabiliyor. Örneğin, “Ergenlik döneminde senin de sivilcelerin çıkmış mıydı?”, “Bir kıza nasıl çıkma teklif edersin?”, “Bir kızdan bugüne kadar duyduğun en güzel cümle neydi?” gibi sorular, tahmin edersin ki Keremcem için oldukça ilginç olabilir:) Ama o büyük bir ciddiyetle, arada sırada gülümseyerek, sorulara samimi cevaplar verdi. Sanırım aslında bu absürt sorularımla onun kalbini kazandım çünkü bu röportajımızdan sonra beni nerede görse, selamını esirgemedi ve halimi hatırımı sordu. Pek çok ünlünün aksine:) Ne zaman röportaj yapmak için onu arasak bizi hiç kırmadı çünkü hayranlarının birer Heygirl okuyucusu olduğunu çok iyi biliyordu. Yine pek çok ünlünün aksine:)

“Keremcem gel James Bond ol”, “Keremcem bu kez aşktan bahsedelim”, Keremcem, seni bir hayranınla kapak yapacağız”, “Keremcem, Keremcem, Keremce…” Bitmek bilmez isteklerimizi büyük bir sabırla yerine getirdi. Zaten bu yazıyı da ona büyük bir teşekkür borçlu olduğumuzu düşündüğüm için yazdım! Keremcem, sen harikasın, tüm Heygirl ailesi olarak seni çok seviyoruz.  

Keremcem’i sevmemiz için 10 neden:
1. Ailesine çok bağlı, her fırsatta Bodrum’da yaşayan anne ve babasını görebilmek için uçağa atlıyor.
2. Dinleyicilerinin istekleri onun için çok önemli. İnternet sitesi üzerinden anketler yaparak, hayranlarının en sevdikleri şarkıları seçmeleri için onlara fırsatlar tanıyor. Kliplerini de öncelikle bu şarkılara çekiyor.
3. Arkadaşları onu çok seviyorlar çünkü onda bir damla bile star kaprisi yok. Menajeri Ayşe Sönmez aynı zamanda onun en yakın arkadaşlarından biri. O da süper bir kız, hatta Keremcem’in süper kızı diyebiliriz. Yardımcısı Doğan’la aralarında süper bir iletişim var. Bu arada Doğan’ı kesinlikle tanımalısınız. Kocaman kalbi olan, biraz iri kıyım ama çok sevimli bir insan:)
4. Beyefendiliğini hiçbir zaman bozmuyor ama şakadan kesinlikle anlıyor. Yoksa benim sulu şakalarıma nasıl tahammül edebilirdi ki?
5. Çok romantik biri ama aynı zamanda da özgürlüğüne çok düşkün.
6. Keremcem’i bir hayranıyla buluşturduğumuzu biliyorsun, hatta dergimize birlikte kapak da oldular. Orada Heygirl kızımıza o kadar sıcak davrandı ki size anlatamam. Hatta onu öpmesi için baya bir ısrar etti çünkü kızımız biraz utangaçtı.
7. Enerjisi hiç bitmiyor, her zaman güler yüzlü, her zaman pozitif. Hatta çekimlere yorgun geldiğinde bile, etrafına neşe saçıyor.   
8. Herkesi can kulağıyla dinliyor ve eğer bir sıkıntınız varsa, size kendi deneyimlerini anlatıyor.
9. Kendine has bir tarzı var. Neyi doğru biliyorsa onu yapıyor. Kimseden etkilenmiyor.
10. Herkese o kadar kibar davranıyor ki, onun bu centilmenliğini görünce, “Keşke bütün erkekler Keremcem gibi olsa” diye geçiriyoruz içimizden:)
     
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir